Přístroje & Příslušenství

iOttie iTap Magnetic: skvělý magnetický držák do automobilu nyní v nabídce ShopBlackBerry

Máme rádi kvalitní příslušenství. Kvalitní pouzdro vám dokáže telefon ochránit před pádem nebo poškrábáním v kapse, kvalitní nabíječka vám nabije telefon rychle a bezpečně, kvalitní handsfree zpříjemní telefonování. A kvalitní držák do auta zajistí, že telefon bude vždy uchycen pohodlně a na správném místě tak, abyste měli vždy přehled, co se s vaším telefonem děje. Právě proto jsme v ShopBlackBerry rozšířili nabídku držáků do auta o novinku od výrobce iOttie – model iTap Magnetic, držák vhodný do mřížky ventilace.

Držáky do ventilace byly vždy velmi oblíbené. Člověk má díky tomuto umístění zařízení vždy na dosah, nicméně vždy to trochu kazila nutnost nevzhledné kolébky, která dokázala interiér automobilu velmi narušit. Nový držák iOttie iTap Magnetic však tímto problémem netrpí. Sází na minimalistický elegantní design a díky jeho rozměrům jej v autě snadno přehlédnete. Skvěle tak zapadne do každého interiéru. Konec ošklivým kolébkám, které musíte s každým přístrojem měnit.

Princip držáku iOttie iTap Magnetic je velmi jednoduchý. Hlavním prvkem držáku je magnetická hlava na otočném kloubu, která se pomocí pevných čelistí uchytí do mřížky ventilace vašeho automobilu. Gumový povrch zabraňuje poškrábání krytu vašeho telefonu a zároveň zajišťuje, že telefon se na držáku neotáčí ani neklouže.

Druhou částí je kovový plíšek, který zajistí spojení telefonu s držákem. V balení iOttie iTap Magnetic najdete hned dva -jeden menší, který můžete nalepit přímo na záda telefonu, a jeden větší, který je určený pod kryt baterie nebo pod ochranný kryt. V případě zařízení BlackBerry tak větší plíšek můžete umístit právě pod kryt baterie (modely Z10, Z30, Q10 a další) nebo pod kryty typu Hard Shell, Flip Case a mnoho dalších.

A to je celé. Jakmile jsou držák a plíšek na svém místě, stačí telefon pouze přiložit k držáku a magnetická síla již udělá všechno za vás. Držák jsme otestovali se všemi aktuálními modely BlackBerry a bez problémů udrží i BlackBerry Passport s jeho téměř 200 gramy. Držák se nám opravdu líbil a osvědčil se, a proto jsme se jej rozhodli zařadit do nabídky eshopu www.shopblakcberry.cz za cenu 749,- Kč. Cena možná není úplně nejnižší, nicméně je třeba mít na paměti, že toto je poslední držák, který kdy budete muset koupit. Používat jej totiž můžete navždy a s jakýmkoli telefonem.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Je to sice skvelé příslušenství, nicméně po instalaci plechu pdo kryt Q10 přestalo fungovat zamykání telefonu v originál pouzdru. Funguje to jen když dávám telefon do pouzdra obráceně – tedy foťákem dopředu. trošku pruda i když pochopitelná. Možná zmenším plech nebo zkusím nalepit více menších aby to stále registrovalo ten magnet v pouzdře.

    1. Na z10 odzkoušeno. Funguje i automatické zamykání v obalu, když se dá malý plíšek pod kryt do spodní třetiny pod anténu. Vejde se tam i ten větší, ale magneticky stačí ten malý, kvůli váze jsem ho tam nechal. Jen se nesmí dávat na střed pod symbol bb.

  2. Tak to je škoda, ja doufal, že místní komunita ví a zná. Zaexperimentuju a podělím se o moudra, pokud to má řešení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..