BlackBerry 10 Aplikace

Cloudové úložiště MediaFire vydalo nativní aplikaci pro BlackBerry 10 a nabízí 10 GB zdarma

Většina z nás měla donedávna na výběr ze třích cloudových služeb jako jsou Box, DropBox a nebo OneDrive, které byly a jsou i nadále k dispozici v BlackBerry World. Cloudová uložiště mohou být velikým pomocníkem, protože díky nim můžeme zálohovat data, která budou zachráněna například při náhlém kolapsu mobilního telefonu. Velká výhoda je také velice snadné sdílení a hlavně přístup z jakéhokoliv zařízení, na kterém se přihlásíte se svými údaji.

Co může přinést trošku radosti a úsměvu do našich tváří je to, že vyšla nová aplikace pro BlackBerry 10 a nejedná se o žádný android port. Bavíme se o aplikaci přímo od MediaFire, která nám nabídne skvělé možnosti nahrávání a zálohování našich dat z našeho telefonu, jak již známe z již výše zmíněných služeb pro cloudové nahrávání.

Aplikace je zdarma, nahradila placenou aplikaci FireBall a v základu nám nabídne 10 GB volného prostoru. Možnost rozšíření je samozřejmostí a můžete si vybrat dvě varianty. Buď budete platit měsíčně $3,79 za 1TB měsíčně nebo $39,99 za 100TB ročně.

blackberry-world-icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

8 Comments

  1. Potvrdzujem upload nefunguje. Skúšané z BB Passport.
    Druhá poznámka – mohli to integrovať do súborového systému.

  2. Teraz mám strašnú chuť nadávať. Len pre istotu som si cez Snap stiahol androidnú appku mediafire a hádajte čo? Ono to funguje, žiadne problémy s uploadom a pod.. Ku..a, takéto nepodarky robia BB OS zlé meno. Keď sa už niekto chváli, že spravil natívnu apku pre Blackberry, tak nech to spraví poriadne.

  3. Bolo by dobré si niečo o téme zistiť pred písaním podobných článkov. Appka nie je nová, ale rebrandovaná, od tretej strany. A ani náhodou sa nedá porovnávať so spomínanými troma, ktoré sú výrazne viac integrované do systému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..