Přístroje & Příslušenství

BlackBerry představilo upravený model Passport se zaoblenými okraji, u nás se ho však nedočkáme

BlackBerry nas v těchto dnech překvapilo hned několika zajímavými zprávami, které postupně najdete také na BBCzech. Jedna z nich však přeci jen vyčnívá a to sice novinka v portfoliu kanadského výrobce. BlackBerry totiž exkluzivně pro amerického operátora AT&T připravilo speciální verzi BlackBerry Passport, se zaoblenými okraji!

Q30-Windermere-concept-1Q30-Windermere-concept-2

Že je vám to povědomé? Aby taky ne. Ještě před samotným představením BlackBerry Passport jsme o tomto modelu slýchali jako o BlackBerry Windermere a po prvních uniklých fotografiích se začali objevovat nejrůznější rendery toho, jak by finální podoba mohla vypadat. A jedním z velmi oblíbených konceptů by koncept výše – BlackBerry Passport se zaoblenými okraji.

BlackBerry však nakonec zůstalo u ostrých hran a představilo BlackBerry Passport tak, jak jej známe dnes. Nápad se zaoblenými okraji však v BlackBerry pravděpodobně zůstal a právě ten kanaďané nyní zrealizovali exkluzivně pro amerického operátora AT&T. BlackBerry Passport se dočkal upravené verze, která nabízí stejné funkce a stejnou výbavu, nicméně je zabalená do trochu jiného těla.

Fotografie myslím mluví za vše. BlackBerry Passport je designově velmi povedené zařízení a je třeba uznat, že po této stránce si získal mnoho příznivců. Své příznivce si však jistě najde také verze se zaoblenými okraji. No nejlepší bude prohlédnout si nějaké fotografie, ne? :)

blackberry-passport-round-1blackberry-passport-round-2blackberry-passport-round-3

Jak jsem již několikrát zmínil, tak zakulacená verze byla vyrobena exkluzivně pro operátora AT&T. Na žádný jiný trh se tak s největší pravděpodobností tato verze vůbec nedostane. Je to určitě trochu škoda, nicméně osobně bych asi nechtěl shánět naprosto specifické příslušenství pro tuto verzi Passportu.

No a na závěr se samozřejmě nabízí otázka. Která z variant BlackBerry Passport se vám líbí více? Hranatá originální nebo nová zaoblená verze pro operátora AT&T?  Odpovězte nám v anketě níže. Sám jsem zvědav, jak hlasování dopadne…

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Skoda, konecne krasny passport. Ten hranaty je tak nevkusný. Dobre si pamatam ked unikali prve foto toho hranateho passportu, vsetci vraveli ,,toto nemoze byt konecny desing” Samozrejme tí co si ho kupia ho chvalia nic ine im neostava lebo by boli za blbcov, ale objektivne je fakt skaredy ten hranaty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..