Přístroje & Příslušenství

BlackBerry „Oslo“ přijde jako BlackBerry Passport Silver Edition?

O BlackBerry Oslo jsme toho napsali už mnoho, ale výrobci se stále podařilo držet většinu relevantních informací pod pokličkou. Nedávno jste na BBCzech mohli číst informaci, že BlackBerry “Oslo” možná bude novým Porsche Designem. Tato informace mi celkem dávala smysl a to především díky designu přístroje. Nyní je však opět vše jinak.

Server blackberry-10.fr se totiž dostal k internímu slidu z prezentace, na kterém je vyobrazen model BlackBerry Oslo s označením “BlackBerry Passport | Silver Edition”. Situace se nám tedy opět komplikuje a přesně z tohoto důvodu vždy upřesňuji, že se pohybujeme stále ve spekulacích a nemáme žádné oficiální potvrzení těchto informací.

Interní screenshot z prezentace však vypadá vcelku důvěryhodně. Bude BlackBerry Oslo skutečně pouze speciální Silver edicí dnešního Passportu? Hardware by měl být totiž stejný, nový design však třeba přiláká další zájemce. Nebo bude nakonec vše zase jinak? Jelikož BlackBerry běžně odhaluje novinky koncem léta, tak bychom se možná mohli dočkat konkrétních informací již zanedlouho.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

 1. Tak je skoro jasný že to je bouře ve sklenici vody. devedasát procent to bude poze jiná variata BB Passport.Spíš mě zajímá jak to vypadá s BB Venice.Čekal jsem představení v červnu a nic

  1. Představení BlackBerry Venice je od začátku očekáváno až na konci léta, respektive na začátku podzimu. Jinak co se týče specifikací BlackBerry Oslo, tak je už dlouho známo, že to bude pouze nějaké modifikace Passportu a že hw je prakticky stejný… :)

   1. Nedá mi to, abych si k tomu “už je dlouho známo” trochu nerýpl. Na konci března jsi psal toto: “…a mimochodem, víme kdy dorazí výsuvné BlackBerry Slider i NÁSTUPCE modelu Passport…” a potom v diskuzi dělal z několika lidí trubce v tom smyslu, že víš mnohem víc než ostatní, že to opravdu bude nástupce, ale že si necháš vše pro sebe :) Každý se může splést, ale po té diskuzi tehdy si to nemůžu odpustit :)

    1. Ano, v té době se totiž skutečně o modelu Oslo mluvilo jako o nástupci Passportu. Dokonce i mé informace z BlackBerry hovořily o tom, že Oslo nahradí Passport. Respektive tato informace stále platí, akorát se asi nebude jednat o nástupce v pravém slova smyslu, ale spíš o náhradu. O tom, že hw bude stejný jako u Passportu jsem na BBCzech psal již na začátku června, od té doby se o něm také hovoří jako o modifikaci Passportu.

     Co se týče zmíněné diskuze, tak nevím o čem mluvíš. Reagoval jsem pouze nařčení jistého “Franty”, že někde uvádím, že oba modely přijdou v dubnu 2015, i když to pouze v diskuzi zmínil jistý “laco”. Informaci o představení daných modelů jsem nepsal schválně, protože o pár dní později vyšla v samostatném článku. Rozhodně jsem se nesnažil z nikoho dělat trubce a pokud Ti to tak přišlo, je to jen pouhé nerozumění.

     Btw. tak jako tak má Oslo zpoždění, to je pravda. Původně BlackBerry plánovalo představení na červenec…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..