Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry Messenger překonal hranici 100 milionů stažení v Google Play

BBM-for-Android

BlackBerry se snaží svůj oblíbený BlackBerry Messenger rozšířit čím dál více a podle posledních informací se mu to celkem daří. Dokazuje to i poslední úspěch, který zaznamenala verze BBM pro operační systém Android.

V obchodě s aplikacemi Google Play totiž BBM překonalo hranici 100 milionů stažení! To je opravdu skvělá zpráva, která svědčí o velmi dobrém přijetí BBM na ostatních platformách. Připomeňme si, že BBM je aktuálně dostupné pro zařízení s operačním systémem Android, iOS, BlackBerry a Windows Phone.

V poslední verzi BBM navíc přibyly nové funkce jako například možnost předplatného vlastního kódu PIN nebo odstranění reklam z kanálu aktualizací. K tomu však zase v dalším článku…

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Jediné, co mi na BBM vadí je, že člověk ho může mít aktivní pouze na jednom zařízení. Kdybych chtěl mít možnost komunikovat z telefonu i tabletu, tak musím sáhnout po něčem jiném. Ale zvykli jsme si mít BBM na telefonu a používáme to místo SMS a MMS. Možnost vyrequestovat HD fotku mi přijde jako nejlepší funkce.

  2. BBM na androidu mi po instalaci srazil vydrz telefonu o den … Celkem zoufalstvi, BBM na blackberry miluju, ale na androidu to byla hruza.

    1. Tohle mi dělal Skype. Ale když jsem BBM měl na Androidím tabletu nebo telefonu, tak to žádný velký vliv na výdrž nemělo. Docela mě to překvapilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.