Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Classic v elegantní modré variantě dorazilo do České republiky

BB-Classic-Blue_9

Je tomu již několik měsíců, co BlackBerry oznámilo, že model BlackBerry Classic bude dostupný ve vícero barevných variantách. Dodnes byl model Classic dostupný pouze v černé a v bílé variantě. Nyní se k němu však přidává velmi povedená modrá modifikace.

BlackBerry Classic je přímým pokračovatelem řady Bold a kombinuje dotykové ovládání operačního systému BlackBerry s tradičním optickým trackpadem a funkčnímu klávesami pod displejem. Nejnovější verzi operačního systému BlackBerry 10 můžete sledovat na kvalitním 3,5″ IPS LCD displeji s rozlišením 720 x 720 pixelů.

Uvnitř se nachází dual-core procesor Qualcomm Snapdragon S4 Plus, 16 GB vnitřní paměti, 2 GB RAM, nechybí podpora LTE sítí, NFC? Bluetooth nebo A-GPS. Oproti starším modelům byl v mnoha ohledech vylepšen například fotoaparát, který nabízí rozlišení 8 Mpx a spolehnout se můžete na akumulátor s kapacitou 2515 mAh.

BlackBerry Classic v modré barvě je ode dneška skladem v obchodě ShopBlackBerry.cz za koncovou cenu 10.660,- Kč.

BlackBerry Classic, Modrá na www.shopblackberry.cz

BB-Classic-Blue_14 BB-Classic-Blue_13 BB-Classic-Blue_12 BB-Classic-Blue_11 BB-Classic-Blue_9 BB-Classic-Blue_8 BB-Classic-Blue_6 BB-Classic-Blue_7 BB-Classic-Blue_5 BB-Classic-Blue_4 BB-Classic-Blue_3

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Mě osobně se mi líbí víc černá a bílá barva modrá vůbec ne . A bílá je moc exkluzivní a aktraktivní než černá barva . Můj osobní názor .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.