BlackBerry 10 Aplikace

Bitva o Instagram uživatele: aplikace iGrann se naučila nahrávat videa

V posledních týdnech můžeme u BlackBerry sledovat velmi zajímavou bitvu dvou povedených Instagram klientů pro BlackBerry 10. Aplikace Inst10 od vývojáře Nem0ry a aplikace iGrann Pro od Adriana Sacchi se přetahují o každého uživatele a výsledkem je neustále vylepšování UX a funkcí celkově.

Výsledem tohoto “boje” je nová aktualizace aplikace iGrann s novou funkcí, o kterou byli uživatelé BlackBerry dodnes ochuzeni (pokud jste nepoužívali Android port aplikace) – nahrávání videa. V aplikace iGrann se nově objevila funkce nahrávání 15sek spotů, takže uživatelé této aplikace nyní mohou nahrávat i pohyblivé obrázky.

Funkce je zatím v testovací beta fázi, nicméně je přístupná všem uživatelům aplikace iGrann Pro. Vzhledem k testovacímu provozu se však mohou objevit nějaké potíže, během našeho testování ale vše šlapalo správně. Takže pokud iGrann Pro používáte, aktualizujte a pokud ne, vyzkoušejte klidně free verzi aplikace.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..