Nezařazené

BBM Channels nově umí cílit na jednotlivé skupiny uživatelů

BlackBerry pokračuje ve vylepšování komunikátoru BBM a také jedné z jeho funkcí – kanálů BBM Channels. Jak jistě mnoho z vás ví, BBM Channels je něco jako sociální síť uvnitř BBM, ve které můžete sledovat nejrůznější témata, osobnosti, značky a podobně.

Nová funkce BBM Channels umožňuje správcům kanálů lépe komunikovat se svými fanoušky a cíleně se zaměřovat na jednotlivé skupiny uživatelů podle mnoha parametrů.

BBM-Channels-TargetAudience

Jak si můžete všimnout na obrázku výše, tak mezi parametry jsou například demografické údaje jako je věk nebo pohlaví, cílení podle země nebo cílení na konkrétní platformy BlackBerry, Android, iOS nebo Windows. U cílení na operační systémy si dokonce můžete zvolit konkrétní verzi OS, což je velmi zajímavé.

BlackBerryCzech má obecně převážně česko-slovenské sledující, takže my tuto funkci asi tak úplně nevyužijeme. Firmy a značky, které mají desetitisíce fanoušků na BBM Channels ze všech koutů světa však naopak tuto funkci jistě přivítají.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..