Obecné a Tiskové zprávy

Automobilka PSA Peugeot Citroën si zvolila BES12 jako své MDM řešení

BlackBerry prohlásilo, že momentálně druhá největší automobilka v Evropě, PSA Peugeot Citroën, se rozhodla využívat jejich MDM řešení BES12. Ve světě stále více se rozvíjející digitální komunikace hledala  francouzská automobilka řešení, které bude jednoduché, bude podporováno na jakémkoliv zařízení a zvýší produktivitu bez toho, aby byla nějakým způsobem snížena bezpečnost a ochrana důvěrných dat, což je obzvlášť v tomto průmyslovém odvětví velmi důležité.

Firma toto řešení vidí jako zatím nejideálnější a je plánovano, že ho bude využívat v dalších nejméně třech letech. Řešení BES12 je jediné skutečně multiplatformní MDM řešení na trhu, jelikož podporuje všechny čtyři hlavní mobilní platformy – Android, BlackBerry 10, iOS a Windows.

Díky MDM řešení může firma z jednoho místa spravovat tisíce mobilních zařízení a přistupovat tak nejen k jejich datům, ale také na dálku například nastavit e-mailové účty, integrovat firemní cloudové řešení, instalovat aplikace, uplatňovat IT politiky a mnoho dalšího.

Více informací o řešení BES12 najdete na stránkách www.blackberry.com/bes12

Tisková zpráva

Paris, France – October 1st 2015 – BlackBerry Limited (NASDAQ: BBRY; TSX: BB), global leader in secure mobile communications, today announced that PSA Peugeot Citroën the second largest car manufacturer in Europe, selected BES®12 for Enterprise Mobility Management (EMM). For PSA Peugeot Citroën, BES12 is a secure multi-OS solution able to manage a wide range of mobile devices and increase mobile productivity without sacrificing security.

BES12, a multi-OS EMM solution by BlackBerry, has been selected by PSA Peugeot Citroën to support the evolving needs and expectations of its employees in terms of mobility. By upgrading from BES10 to BES12, PSA Peugeot Citroën has renewed its trust in BlackBerry and is drawing on the flexibility and scalability of the new platform to easily manage, add and deploy any device, without compromising the security of information.

BES12 centralizes device management from a single command and control center, and seamlessly supports multiple mobile platforms, including iOS®, Android™ (including a wide range of Samsung KNOX and Android for Work smartphones and tablets), Windows Phone® and BlackBerry. Through extensive EMM capabilities and a unified cross-platform structure, BES12 allows PSA Peugeot Citroën to maintain control over an increasingly complex cross-platform mobile environment.

“In order to address the growing demands of digital communications, mobility and productivity with increasingly tight deadlines, we need, more than ever, to be able to draw on a simple, scalable, agile management platform that can handle any type of device and above all guarantee data security,” said Eric Marchand, Head of Telecoms, PSA Peugeot Citroën.

“Beyond strengthening our historic partnership, this demonstrates the ability of BES12 to address the new and increasingly complex challenges in enterprise mobility. By adopting BES12, PSA Peugeot Citroën has opted for a multi-OS management solution that is easy to deploy, smoothly integrates any new device and guarantees end-to-end security,” said Carl Wiese, President Global Sales at BlackBerry.

The deployment of BES12 within PSA Peugeot Citroën is planned over a 3-year period.

For further information on BES12, please visit www.BlackBerry.com/BES12

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

1 Comment

  1. Bes12(bes10) je jednoznačně, dle mého názoru nejdotaženější řešení pro korporát(hlavně z pohledu uživatel vs bezpečnost) v tom mu GFE ani třeba Mobile Iron podle mne moc konkurovat nemůže. Otázkou druhou je samozřejmě cena. Jsem v tomto ohledu moc zvědaví,co přinese koupě GFE že strany BlackBerry. :) a jak ve výsledku ovlivní korporátní sféru. Potom, co myslí AirW.patří VMware a GFE BB je opravdovým konkurentem fakticky jen MobileIron.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..