BlackBerry 10 Aplikace

Aktualizace BBM umožňuje chatovat se všemi kontakty z adresáře i bez pozvání

BlackBerry vydalo novou verzi svého kecálku BlackBerry Messenger (BBM), která přináší několik významných změn a vylepšení. Týkají se chatování, nových funkcí, úprav prostředí atd.

Asi nejvýznamnější novinkou je, že nově můžete psát naprosto každému, jehož emailový účet, respektive BlackBerry ID, máte ve svém adresáři. Nemusíte tak rovnou žádat o přidání do seznamu kontaktů – BBM vám automaticky scanuje adresář a nabídne kontakty, kterým můžete rovnou napsat. V aplikaci BBM je uvidíte v samostatné kategorii „Kontakty“, další detaily vidíte na obrázku níže.

Screen-BBM-update-Contacts

Další novinkou, která přichází společně s updatem, je odstranění funkce časově omezených zpráv zpráv a odvolání zprávy. Tyto funkce se přesouvají do obchodu BBM Shop, kde si je můžete za poplatek $0.99/měs aktivovat. Pokud tuto funkci někteří uživatelé opravdu využijí, tak podle mého názoru 26,- Kč za měsíc není nijak vysoká cena. Co myslíte?

Seznam změn však pokračuje. Nově můžete vybrat určité kategorie kontaktů, když chcete poslat hromadnou zprávu, tzv. broadcast. V chatu více osob můžete zablokovat zobrazování nových zpráv, v nabídce samolepek si určit, které balíčky v seznamu uvidíte a v neposlední řadě byla také vylepšena funkce BBM Voice.

Aktualizaci aplikac BBM pro vaše BlackBerry můžete stahovat přímo v obchodě BlackBerry World.

BBWorld_downloadapple-app-store-icongoogle_play_store_icon

 

 

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..