BlackBerry 10 Aplikace

Aktualizace aplikace Talk2Watch přináší podporu Headless režimu

Chytré hodinky Pebble nejsou oficiálně podporovány na zařízeních BlackBerry 10, ale díky jednomu šikovnému vývojáři zde máme aplikaci třetích stran, která se jmenuje Talk2Watch. Díky Talk2Watch máte možnost být upozorněni na:

  • SMS/MMS
  • Hovory (s ID volajícího)
  • BBM (momentálně není možnost číst obsah zpráv)
  • E-maily
  • Události v kalendáři
  • Facebook (chat)
  • Twitter (tweety a zprávy)

Různé akce si můžete nastavit pod nabídkou Scripts, kde si je snadno naprogramujete a pak se třeba podíváte jednoduše na aktuální počasí. Dlouhou dobu navíc uživatelé chtěli, aby aplikaci nemuseli mít otevřenou a mohla běžet sama na pozadí.

Talk2Watch-screen-1 Talk2Watch-screen-2

Vývojář se s tím popral a tuto funkci nakonec vměstnal do nové aktualizace. Je třeba ale k tomu něco dodat – aplikace spuštěné na pozadí jsou limitovány určitým množstvím paměti, které mohou využívat a pokud jej překročí, tak automaticky spadnou. Vývojář proto trošku ořezal funkce, které jsou dostupné pro tento tzv. headless service, aby aplikace spadnout nemohla.

Pokud chcete nechat aplikaci běžet na pozadí, jednoduše půjdete do nastavení a tuto možnost aktivujte. Poté jen restartujete aplikaci a už budete upozorňováni na příchozí zprávy, hovory, emaily a také budete moci ovládat hudební přehrávač. Pokud ale chcete využít i další funkce, tak musíte headless service vypnout a mít aplikaci otevřenou.

Jako poslední novinkou je integrace Twitter klienta Blaq, u kterého musíte mít ale staženou jeho poslední verzi, která je zatím zatím dostupná pouze jako zkušební v BlackBerry Beta Labs. Nicméně během krátké doby by se měla dostat přímo do BlackBerry World.

Aplikaci je možné stáhnout v BlackBerry World a je dostupná pro všechna zařízení s BlackBerry 10. Pokud si Talk2Watch chcete vyzkoušet, je dostupná i verze zdarma, která má sice ořezané funkce, ale můžete si snadno udělat představu o tom, jak aplikace funguje. Pokud se vám zalíbí, tak si můžete stáhnout verzi PRO, kterou vývojář nabízí za necelých 5 dollarů.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..