BlackBerry 10 Aplikace

Závodní pecka Asphalt 8: Airborne nyní dostupná pro všechny BlackBerry 10 modely

Legendární herní série z prostředí automobilových závodů od společnosti Gameloft pokračuje dalším dílem v podobě Asphalt 8: Airborne. Arkádové závody s obrovským arzenálem automobilů nejrůznějších značek pod taktovkou Gameloftu opět slibují skvělý herní zážitek!

Je třeba uznat, že série Asphalt, která začínala pod názvem Asphalt Urban, se v mobilním světě stala ikonou. Nečekejte v žádném případě reálné chování automobilů, model poškození nebo zákony fyziky. Asphalt 8: Airborn vás má především bavit rychlými závody, bláznivými triky, skvělou grafikou a nabídkou 47 sportovních automobilů, mezi kterými nechybí ani slavné sporťáky Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX nebo Pagani Zonda R.

Skvělou funkcí je také možnost hraní proti ostatním uživatelům v režimu multiplayer, kde můžete závodit proti dalším 7 protivníkům online. Závody jsou doplněné o povedený soundtrack a pohybujete se celkem v devíti graficky velmi povedených lokalitách jako je Venice, Fancouzská Guiana, Islan nebo nevadská poušť.

Asohalt 8: Airborn je plnohodnotným pokračováním známé závodní série a pokud rádi závodíte, rozhodně by vám tento titul neměl utéct. Navíc když za něj zaplatíte velmi příjemných $0.99, tedy asi 20,- Kč. Hra je dostupná pro BlackBerry Z10, Z30, Q5 a Q10.

Hru Asphalt 8: Airborn můžete zakoupit v obchodě BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..