Přístroje & Příslušenství

Wow! BlackBerry Passport má mega rychlý prohlížeč, podívejte se na video

BB_Passport_photo_4

Informací ohledně nového BlackBerry Passport se objevuje čím dál víc a víc, ale BlackBerry stále dělá mrtvého brouka a chová se skoro tak, jako by žádný nový přístroj nepředstavilo. Oficiálních detailů je tedy opravdu poskrovnu, naštěstí jsou zde však i jiné zdroje. Jako například Twitter uživatel @halobandit, který na svůj profil zveřejňuje první detailnější snímky nového BlackBerry a to včetně rychlých videopříspěvků.

Server BerryFlow tato krátká videa spojil do jednoho a vy si tak můžete prohlédnout snad vůbec poprvé BlackBerry Passport v akci. Na videu si můžeme všimnout bleskových reakcí, opravdu velmi rychlého prohlížeče a zdá se, že BlackBerry Passport nabídne také velice solidní zvuk. Bohužel ale stále chybí demonstrace klávesnice. No taaak, kdy už nám někdo ukáže jak se na Passportu píše?

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.