BlackBerry 10 Aplikace

Whine pro BlackBerry 10: skvělý klient pro sociální síť Vine

Whine-screen-1

Před nedávnem jste mohli na BBCzech najít recenzi skvělé aplikace iGrann, což je velmi povedený neoficiální klient pro sociální síť Instagram. Dnes si představíme dalšího povedeného, avšak neoficiálního, klienta populární sociální sítě, a to sice aplikaci Whine. Ta vám umožní na vašem BlackBerry 10 zařízení pracovat se sociální sítí Vine.

Pokud vám název Vine nic neříká, není se čemu divit. V našem regionu není tato sociální síť zatím moc populární, avšak svou pozici si postupně získává i u nás. Aplikace Vine je sociální síť velice podobná Instagramu, ovšem s jedním rozdílem – místo obrázků totiž zveřejňujete krátká videa. Videa jsou omezena na délku 6 sekund a je jen na vás, co do těchto 6 sekund dokážete vměstnat. Často se setkáte například se stopmotion výtvory, ale mezi videoklipy se nachází i některé vskutku nápadité kousky.

Whine-screen-2 Whine-screen-3 Whine-screen-4

Stejně jako v případě Instagramu však vývojáři zatím neplánují oficiální aplikaci pro BlackBerry 10, to však rozhodně nevadilo vývojáři jménem Bojan Komljenovic, který se rozhodl vytvořit neoficiálního klienta s názvem Whine. S aplikací Whine můžete dělat prakticky vše jako s oficiální aplikací. Nechybí tedy možnost procházení klipů, procházení profilů, tématických kanálů, možnost spravovat vlastní profil a samozřejmě ani možnost nahrávat nové “viny“.

Na závěr zmiňme, že za celým projektem Vine stojí sociální síť Twitter, takže například uživatelské účty jsou mezi těmito dvěma sítěmi sdílené. Pokud tedy chcete aplikaci Whine vyzkoušet, můžete klidně využít k přihlášení vaše údaje z Twitteru. Aplikace Whine je ke stažení zcela zdarma.

Více informací a odkaz ke stažení aplikace Whine pro BlackBerry 10 najdete v BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.