Aplikace

Všechny samolepky BBM Stickers jsou nyní ve slevě!

Možná jste si již někdy říkali, že byste rádi vyzkoušeli nové BBM Stickers neboli samolepky v BBM. Nicméně vám v tom mohla bránit cenová politika BlackBerry – za každý balíček samolepek zaplatíte $2. Osobně také nejsem za tento fakt ani trochu rád a i když chápu, že toto je vcelku zajímavá cesta monetizace BBM, BlackBerry by rozhodně mělo nabídnout minimálně sem tam nějaký ten balíček zdarma. Třeba jako akci.

BBM-Stickers

Něco podobného BlackBerry konečně spustilo nyní jako časově omezenou vánoční akci. Samolepky sice nejsou zdarma, nicméně všechny jsou nyní ve slevě 50 %. Za každý balíček tak nyní zaplatíte pouze $0.99, tedy nějaký 22,- Kč. To  je již trochu rozumnější varianta minimálně ve chvíli, kdy si chcete tuto funkci hlavně vyzkoušet abyste zjistili, že se vám případná větší investice vůbec vyplatí.

Osobně zatím neplánuji nějaké velké nakupování, nemohu však rozhodně říct, že by mne samolepky se známými postavičkami jako jsou Mickey Mouse, Shrek, kocour Garfield nebo Tučňáci z Madagaskaru nelákali. Tak co, vyzkoušíte utratit dvacku za balíček vašich oblíbených příšerek? Třeba roztomilý duch Casper… Stačí si otevřít sekci BBM Shop ve vašem BBM a prohlédnout si celou nabídku samolepek BBM Stickers.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..