Nezařazené

Videonávod: jak nastavit obrázkové heslo u operačního systému BlackBerry 10

Jednou z velice příjemných novinek, kterou přinesla aktualizace operačního systému BlackBerry 10.2.1, je také možnost nastavení obrázkového hesla. Tato možnost zabezpečení je velice povedená, protože nabízí hlavně tu výhodu, že nikdo vám nemůže takzvaně “koukat přes rameno” a podle toho odhalit heslo, které do telefonu zadáváte.

Jedinou podmínkou pro možnost využívání obrázkového hesla je nejnovější operační systém BlackBerry 10.2.1. Pokud jej již v zařízení máte, tak možnost obrázkového hesla v nastavení najdete.

Doufáme, že vám náš krátký návod přišel vhod a do budoucna se určitě můžete těšit na další podobné tipy, které vám zpříjemní používání vašeho BlackBerry. A teď zamknout telefon!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

12 Comments

 1. Mám problém s nastavením obrázkového hesla po instalaci nového SW. Nastavím ho podle kroků popsaných ve videu, ale z nějakého důvodu se mi po odemčení obrazovky stejně objeví zadání číselného kódu. Nemáte nějakou radu? :)

 2. Je to super, na Z10 to funguje skvěle. Pokud jej chcete používat, tak nejdříve musíte spustit jednoduché heslo, resp. si změnit heslo z písmen na číslice, to zadat a teprve poté aktivovat možnost obrázkové heslo. Samo Vás to pak navede.

  Tak ať se to podaří.

   1. A zkoušela jste zavolat na linku, aby Vám zaslali aktivační SMS? Na T-mobilu jsou docela vstřícní, zatím jsem s nimi neměl žádné problémy.

    1. Zdravím,

     chci se zeptat, na co ta aktivační sms? Zkouším si nastavit, zapnu i jednoduché heslo..ale po odemčení obrazovky po obrázku ani vidu..

     Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..