BlackBerry 10 Aplikace

Uspořádejte si ikony na BlackBerry 10 dle libosti pomocí aplikace GapCreator: Icon Organizer

Možná jste si někdy říkali, že byste si rádi udělali na domovské obrazovce skupiny aplikací, které by byly normálně oddělené. Nicméně kvůli pevnému řazení za sebe není možné mezi nimi dělat jakékoliv mezery a nemůžete si tak udělat například prázdnou domovskou obrazovku se čtyřmi ikonkami ve spodní části. S pomocí aplikace GapCreator, kterou jsme vytvořili společně s TrustBe, však můžete ikony nastavit přesně podle sebe.

Princip je velmi jednoduchý. Prázdné místo jednoduše uděláte pomocí ikonky, která je neviditelná. Prostě průhledná. V popisku je pouze tečka abyste ikonku vůbec našli, takže na obrazovce nebo vhodně zvoleném pozadí není prakticky vůbec vidět. Těchto prázných ikonek neboli gaps můžete udělat kolik chcete – v aplikaci přes tlačítko naklikejte jednu po druhé. Tyto ikonky můžete poté chytit jako každou jinou a umístit je tam, kde chcete udělat volné místo.

Abyste mohli tuto aplikaci využít naplno, je třeba mít nainstalovaný OS BlackBerry 10.3 a novější! V opačném případě se vám ukáže tmavé pozadí ikon na starším OS.

Je to velice jednoduché a přitom efektivní řešení, jak si uspořádat ikonky na obrazovce podle sebe. Na screenshotech si můžete prohlédnout, jak lze například obrazovku uspořádat. Pokud se vám aplikace líbí, určitě neváhejte se stažením, zaplatíte na ní pouze $0.99, tedy zhruba 22,- Kč.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Nehovorim, ze je to zle, ale aj tak je to len taka pomocna barlicka, na vyriesenie zanedbaneho problemu.
    Ked bude vediet appka umiestnit ikony tam kde chcem, bez ohladu na preddefinovanu mriezku (hoci aj do polkruhu pri poziciu palca) a bez pomoci neviditelnych ikon, potom to bude stat za uvahu.

    Je to lepsie ako nic, ale nic svetoborne.

    1. Uvítal by som, ak by ste sa pustili do nejakej platenej aplikácie na spôsob Wallpaper Changer HD, príp. My homepage – proste stavový riadok s napr. nasledovnými info – stav batérie v %, dátum, deň, príp. počasie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..