BlackBerry 10 Aplikace

Update BlackBerry World přináší záložky a nápovědu při hledání

BlackBerry v těchto dnech uvolnilo aktualizaci svého obchodu s aplikacemi BlackBerry World. Kromě drobných oprav bugů a zlepšení výkonu však přináší také velmi zajímavé novinky.

Uživatelé se po updatu mohou těšit například na návrhy slov během vyhledávání, takže vám stačí napsat prvních pár písmen hledané aplikace a během okamžiku vám vyskočí nejrůznější návrhy napříč celým obchodem. Tuto funkci oceníte především tehdy, když si nebudete jistí názvem hledané aplikace. Druhou skvělou novinkou je možnost přidání aplikací do záložek. Pokud se vám některá aplikace zalíbila, ale chcete si před zakoupením o ní ještě něco zjistit, můžete si ji uložit do záložek, které se vám následně zobrazí v sekci My World.

Update-BlackBerry-World-screen-1 Update-BlackBerry-World-screen-2 Update-BlackBerry-World-screen-3

Mnoho uživatelů jistě také uvítá, že přímo z detailu aplikace, kterou již máte nainstalovanou, můžete nově aplikaci nejen otevřít, ale také odinstalovat. To provedete buďto otevřením kontextového menu nebo pomocí klávesy Delete. A na závěr poslední nová funkce – podpora funkce BlackBerry Screen Reader, která pomáhá orientovat se v operačním systému zrakově postiženým.

Update aplikace BlackBerry World by vám měl být nabídnut automaticky, případně můžete zkontrolovat dostupnost aktualizace v BlackBerry World – My World – Moje aplikace a hry – Aktualizace.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..