Aplikace

Update BBM vylepšuje práci se samolepkami a smajlíky

BBM-icon-690x460

BlackBerry Messenger dostal nějaký ten týden zpět update, který změnil práci se samolepkami – jakmile jste chtěli do zprávy vložit smajlíka, tak vám BBM nejprve nabídlo samolepky a museli jste ručně přepnout na klasickou sadu smajlíků. Tato změna naštvala opravdu mnoho uživatelů, osobně jsem byl mezi nimi. BlackBerry tak rychle přispěchalo s opravou, která jej vyřešila přímo šalamounsky.

BBM Stickers neboli samolepky se BlackBerry pravděpodobně vyplácení, protože se jim stále velmi věnuje a nové samolepky přibývají každou chvíli. Právě jejich větší propagace byla pavděpodobně hlavním cílem nové verze BBM, nicméně na první pokus se to moc nepovedlo. V BlackBerry World však již najdete update, který nabízí výběr samolepek a smajlíků mnohem lepší.

Nový výběr je velmi snadný – pokud jste již napsali nějaké slovo, větu či zkrátka zprávu, tak při výběru emotikony je vám nejprve nabídnuta sada klasických smajlíků. Jakmile je však pole prázdné, tak vám BBM automaticky nabídne samolepky. Jednoduché, ale efektivní řešení, které umožňuje jak pohodlné používání smajlíků, tak i propagaci BBM Stickers.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

 1. Prepač ale čo je to za članok? Článok je o Blackberry Messneger a nie o BBM.
  V BB word sú dva! BBM a Blackberry Messneger.
  Blackberry Messenger má uvedené Version: 8.5.2.23, Released: Dec 2nd, 2014.
  BBM zas: Version: 10.6.5.10, Released: Dec 18th, 2014

  1. Stačí se podívat co jaký OS podporuje.
   Jedno je pro starší verze OS 5,6,7 a jedno pro nové 10

   Nechápu takovýto útočný příspěvek, ale doufám, že jsem Vám pomohl s tímto vážným problémem :-D

 2. Asi ste nepochopili môj prispevok, ani na ich stranke nie je ziadna nová verzia s dátumom od 29-30.12.2014 a ani v mojom mobile s OS10 sa ziadna nova aktualizacia BBM nenachadza.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.