BlackBerry 10 Aplikace

Update aplikace Twitter 10.4 pro BlackBerry 10 přináší možnost práce s více obrázky, snadnější změnu účtů a další novinky

Twitter

Pokud patříte mezi uživatele sociální sítě Twitter, tak jste jistě vyzkoušeli oficiální Twitter aplikaci pro BlackBerry 10. Osobně ji mám asi vůbec nejradši, i když aplikace jako Neatly nebo Blaq mají také něco do sebe. Tak či onak, oficiální Twitter aplikace se dočkala zajímavého updatu, který přináší nové funkce. Díky nim používám oficiální aplikaci ještě radši… :)

Novinky ve verzi Twitter 10.4:

  • Možnost schovat tlačítka rychlých akcí v timeline – Retweet, odpověď, oblíbené
  • Výběr mezi světlým a tmavým motivem aplikace (nutný OS BlackBerry 10.3 a vyšší)
  • Zobrazení více obrázků v jednom tweetu
  • Možnost přidání více obrázků do jednoto tweetu
  • Možnost provádět základní úkony z bočního menu – například snáze přepínat mezi uživatelskými účty
  • Vylepšené notifikace pro přímé zprávy, zmínky, retweety, nové followery a oblíbené tweety

Osobně na Passportu velmi vítám možnost provádět základní úkony jako je psaní nového Tweetu nebo přepínání mezi účty z bočního menu. Někoho jistě potěší také možnost skrýt si tlačítka rychlých akcí v timeline – kolikrát se mi stalo, že jsem omylem retweetoval nebo si oblíbil  nějaký tweet při dotyku obrazovky. Update aplikace Twitter by se vám měl v telefonu objevit automaticky, ale můžete jej také zrychlit tím, že si otevřete Twitter v BlackBerry World ve vašem telefonu.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Ahoj, použival jsem Plume na Android, bohužel nelze přenest premium verzi do BB. Takže použivám tuhle appku… jak se tam nastavuje NOTIFIKACE no nove tweety a interval aktualizace. DĚKUJI.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.