BlackBerry 10 Aplikace

Update aplikace Facebook pro BlackBerry 10 přináší podporu emoji ve Facebook Chatu

BlackBerry v těchto dnech vydalo update aplikace Facebook pro BlackBerry 10 ne verzi 10.4. Přichystalo několik zajímavých novinek, které jistě uživatelům zpříjemní používání této aplikace.

Asi hlavní novinkou je vylepšení hlavní obrazovky, kde si nově můžete nechat zobrazit příspěvky podle oblíbenosti nebo klasicky podle času (Most Recent & Top Stories). Druhé důležité vylepšení se týká práce se zprávami a integrací Facebook Chatu do BlackBerry Hub. Nově můžete přímo ve Chatu pracovat se smajlíky emoji. Jedná se o stejnou sadu, kterou naleznete například ve WhatsApp a která je dnes v mobilním světě prakticky nejrozšířenější, i když osobně k ní mám mnoho výhrad.

Pokud se na Facebooku často označujete na různých místech, tak jistě uvítáte možnost zobrazení mapy při označování. Poslední zmiňovanou novinkou pak je podpora čtečky displeje, takže Facebook nyní budou moci lépe používat také uživatelé s postižením zraku.

Update aplikace Facebook pro BlackBerry 10 by vám měl telefon nabídnout sám, můžete jej však samozřejmě najít také přímo na BlackBerry World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..