BlackBerry 10 Aplikace

Stahujte všechny hry od EA Games v BlackBerry World do konce února zdarma!

Pokud si rádi krátíte chvíli hraním nejrůznějších her na vašem BlackBerry 10 zařízení, tak byste rozhodně měli zvýšit pozornost! V obchodě s aplikacemi BlackBerry World totiž byla zahájena akce, která trvá až do konce února a vy si v tomto období můžete stáhnout všechny hry od společnosti Electronic Arts zcela zdarma!

Tato alce nás opravdu velice potěšila a to především také z toho důvodu, že je do ní zahrnuta i Česká republika a Slovensko. I u nás a našich sousedů si tak mohou uživatelé zcela zdarma stáhnout herní pecky jako je Mass Effect, Dead Space, Monopoly, Sim City nebo dle mého názoru jednu z nejlepších mobilních her vůbec – Plants vs. Zombies!

IMG_20140220_222431_edit

Jediné, co mne trochu mrzí, je podpora zařízení. Například na model Z30 jsou v tuto chvíli dostupné pouze hry Bejeweled 2, Plants vs. Zombies, NBA JAM a Dead Space. Snad všechny hry si tak mohou užít pouze majitelé modelu Z10, ostatní bohužel čekají drobná omezení. I tak si ovšem myslím, že byste si rozhodně měli vyzkoušet alespoň některé z těchto skvělých her, protože například Plants vs. Zombies je neskutečně návyková hra typu tower deffense. Tudíž neváhejte a stahujte!

Více informací a odkaz ke stažení her od Electronic Arts najdete v BlackBerry World (upravené ceny her jsou vidět pouze přímo v aplikaci BlackBerry World v telefonu)

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..