BlackBerry 10 Aplikace, Obecné a Tiskové zprávy

South Park samolepky pro BBM nově dostupné v BBM Shop

Pomalu ale jistě se nám začíná rozšiřovat nabídka samolepek dostupných v rámci BBM v interním obchodě BBM Shop. Začínají se v něm objevovat některé opravdu povedené sady a velice rádi vidíme, že jsou k dispozici také “slavné” postavičky jako je ovečka Shaun a nově také vaši oblíbení hrdinové ze seriálu South Park.

BBM-Stickers-SouthPark

Cartmann, Stan, Kyle, nesmrtelný Kenny, ale i nové postavy jako Butters nebo Jimmy. Sada 25 samolepek s postavičkami ze seriálu South Park byla představena již před několika dny, až nyní je však dostupná i u nás. Cena je klasických $1.99 a osobně se musím přiznat, že jsem si  tomto případě nedokázal pomoct a BBM jsem svými dvěma babkami  v BBM Shop podpořil.

BBM-Stickers-Shop BBM-Stickers-SouthPark BBM-Stickers-SkeletonGirl

Kromě postaviček South Park však BBM Shop obohatila ještě jedna sada samolepek. Tou je sada SkeletonGirl a jedná se o malou roztomilou kostřičku/holčičku, která má ráda své zvířecí přátele a dává co proto strašidelným příšerám.

  • Nové samolepky nalezente přímo ve vašem BBM v sekci BBM Shop
Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..