Novinky, Soutěže

Soutěžte s BlackBerryCzech o originální tričko BlackBerry!

Radek-tričko-BlackBerry

Před nějakým časem jsme se vás na sociálních sítích ptali, zda byste si chtěli zasoutěžit o originální tričko BlackBerry. Reakce byly více než kladné, a tak tedy přistoupíme k samotné soutěži. A co můžete dnes vyhrát? V první řadě je to originální tričko BlackBerry v černé barvě a s kvalitní výšivkou loga BlackBerry na prsou a na rukávu. K dispozici je sice pouze velikost “M“, ale každému fanouškovi BlackBerry jistě udělá radost i kdyby mu tričko mělo viset pouze na zdi. Nicméně abyste tričko získali, budete muset splnit nelehký úkol. Většina dřívějších soutěží spočívala v nějakém jednoduchém hádání, ale nyní to bude skutečně oříšek:

Poznejte nejméně 8 z 10 zobrazených zařízení (značka a označení), která jsou na fotografii níže.

IMG_0001

 

Soupis zařízení na fotografii posílejte na email soutez@blackberryczech.cz a jako předmět emailu použijte “Soutěž – tričko BlackBerry”. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí a pro ty, kteří správně určí všech deset přístrojů čeká odměna v podobě slevového kuponu ve výši 5 % na nákup příslušenství v e-shopu www.shopblackberry.cz.

Jsme si vědomi toho, že se jedná o opravdu těžký úkol, ale originální tričko BlackBerry za to přeci stojí. Přejeme hodně štěstí. :)

Soutěž se koná od 16.3.2014 do 23.3.2014. Výherce bude kontaktován emailem. BlackBerryCzech si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.