Novinky, Soutěže

Soutěž o kvalitní ochranné folie ZAGG pro BlackBerry Z10 + vyhlášení předchozí soutěže

Opět zde máme něco pro ty, kteří rádi pokouší štěstí v soutěži. Dnešní cenou jsou celkem 3 kusy kvalitních ochranných folií Invisible Shiled od značky ZAGG, které spolehlivě ochrání displej vašeho BlackBerry Z10. Než přistoupíme k samotné soutěži, musíme však ještě vyhlásit soutěž minulou.

V minulé soutěži jste měli rozpoznat vyfocené přístroje na fotografii. Fotografii si můžete prohlédnout v samotném článku věnovanému soutěži. A jaká zařízení se na fotografii nacházela?

Horní řada zleva: Porsche Design P’9982, HP Pre 3, BlackBerry Bold 9790, BlackBerry Pearl 8100, BlackBerry Z30; Dolní řada zleva: Siemens CX70, BlackBerry 7130(v/g), BlackBerry Curve 8520, BlackBerry 7290, Eten Glofiish X610

Odpovědí na soutěžní otázku přišla celá řada a drtivá většina z vás úkol poznat alespoň 8/10 telefonů bez potíží splnila. Mnoho z vás však poznalo všech deset přístrojů. Ze všech správných odpovědí jsme však vylosovali jednoho výherce, který obdrží originální tričko BlackBerry. A vítězem se stává:

Tomáš Velc

Výherci srdečně blahopřejeme a doufáme, že si tričko nejen užije, ale že díky díky němu třeba trochu rozšíří obecné povědomí o značce BlackBerry. A nyní již k naší dnešní soutěži, kterou ocení především majitelé zařízení BlackBerry Z10. Rozdáváme totiž 3 kusy ochranné folie Invisible Shield od společnosti ZAGG pro BlackBerry Z10.

Folie-ZAGG-Invisible-Shield

A jaký je soutěžní úkol? Zašlete nám fotografii, na které bude zachyceno vaše BlackBerry v nějaké zajímavé situaci. Fantazii se meze nekladou, zkrátka nám na email soutez@blackberryczech.cz (jako předmět uveďte ,,Fotosoutěž BlackBerry”) pošlete co nejzajímavější fotografii, na které bude zachyceno také vaše BlackBerry a zástupci BBCzech a ShopBB následně z obdržených fotografií vyberou tři výherce, kteří získají ochranné folie Invisible Shiled značky ZAGG pro BlackBerry Z10.

Soutěž se koná od 4.4.2014 do 11.4.2014. Výherce bude kontaktován emailem. BlackBerryCzech si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..