Obecné a Tiskové zprávy

See the bigger picture: BlackBerry Passport bude představen 24. září na akcích v Londýně, Torontu a Dubaji

Tak a je to tady, BlackBerry před pár minutami oficiálně rozeslalo pozvánky na představení velice očekávaného zařízení BlackBerry Passport! Stane se tak již 24. září 2014 v Torontu, Londýně a Dubaji. O zářijovém termínu ostatně mluvil i sám CEO John Chen a nyní to ještě podtrhuje zveřejněný obrázek s popisem „See the bigger picture“. Lepší moto si ani BlackBerry na představení „prvního phabletu s klávesnicí“, jak Passport samo nazývá, ani zvolit nemohlo.

See the bigger picture

Spolu s Passportem bychom se měli také dočkat představení nového OS BlackBerry 10.3 nebo služby BlackBerry Blend, to vše je totiž součástí tohoto nového zařízení. Kanadská firma toho totiž poslední dobou chystá hodně, ale teprve teď se zřejmě dočkáme oficiálního vypuštění těchto novinek do světa. Co myslíte, dostane se řada i na Classic? Keep moving…

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Kreslení, doprava, herní strategie, moderní technologie, BlackBerry. A zjistil jsem, že nejsem schopný používat Android :)

6 Comments

  1. Myslím, že BlackBerry se chystá na výborný úder na celý světový trh – tak, jak to před několika měsíci/roky nevypadalo dobře, nyní je tato značka zpět a uvede na trh pravděpodobně jeden s nejlepších mobilních telefonů vůbec. Všechny mé dosavadní zařízení byly výborné (8900; 9800; Z10) i v kombinaci s Playbook, ale tady u PASSPORTU cítím malou revoluci :-)

    1. Nic takového se zatím neví, ale BlackBerry většinou možnost sledování dává uživatelům jejich zařízení (BlackBerry 10 + PlayBook).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..