BlackBerry 10

Prohlédněte si screenshoty operačního systému BlackBerry 10.3 z nového BlackBerry Passport

Společně s představením nových modelů BlackBerry Classic a BlackBerry Passport se nám na internetu objevují konečně konkrétní informace o jejich výbavě, vlastnostech, funkcích apod. Dnešní článek se bude týkat (opět) BlackBerry Passport, který by měl na trh dorazit již v září a to sice s operačním systémem BlackBerry 10.3.

Na serveru CrackBerry se nyní objevila galerie screenshotů, které pochází právě z BlackBerry Passport a ukazují nám, jak bude vypadat uživatelské prostředí BlackBerry 10.3 na velkém displeji BlackBerry Passport. Především si můžeme všimnout hlavní obrazovky s Active frames, kterých se na obrazovku vejde celkem osm! Zda těchto obrazovek bude více a jak se budou případně Active frames “zamykat” na místě, to zatím nevíme.

Co je však zajímavé, že vzhledem k bílému prostředí kalendáře a kontaktů se zdá, že BlackBerry Passport bude vybaveno IPS LCD displejem a nikoliv Super AMOLED, jak je tomu například u dnešní Q10. To by samozřejmě pomohlo v čitelnosti na slunci, ale naopak by dostala zabrat baterie. Oficiální parametry ještě nejsou známy, takže si budeme muset ještě počkat.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. mňamka :-) už se těším až bude 10.3ka na Z10 :-) a ten passport? i když vypadá jak nepovedená tabatěrka, má sakra něco do sebe!!! je to něco nového, jen si myslím, že lidi se bojí změny – jak to nevypadá jak iPhone, Samsung, Jauwej ( čti Huawei) tak si to nekoupí… se docela bojím no :-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..