Přístroje & Příslušenství

Prohlédněte si novou fotogalerii BlackBerry Passport včetně porovnání s modelem Q10

Serveru www.unlimit-tech.com se podařilo dostat k chystanému vlajkovému modelu BlackBerry Passport, který by se měl na trhu objevit již za několik týdnů. Svůj úlovek také patřičně zdokumentovali a my se tak nyní můžeme společně podívat na vcelku obsáhlou fotogalerii, jejímž hlavním aktérem je právě model BlackBerry Passport.

Na fotografiích si můžete prohlédnout BlackBerry Passport hezy dokola. Nicméně není to nic moc nového, fotografie už jsme viděli. Tedy až na jednu věc, která mne celkem zaujala – modul fotoaparátu na jednom snímku. Všimli jste si jak je velký? Podle mého názoru by se mohlo jednat o známku toho, že BlackBerry Passport bude skutečně vybaveno kvalitním 13Mpx snímačem s optickou stabilizací (OIS – Optical Image Stabilization).

Možná trochu zajímavější je však poslední pětice fotografií. Na té totiž můžeme vidět naživo porovnání BlackBerry Passport vedle modelu BlackBerry Q10. Je nutno zmínit, že model Q10 je na dnešní poměry opravdu kompaktní telefon, takže BlackBerry Passport vedle něj vypadá opravdu ohromně. Pokud bychom jej však postavili vedle zařízení typu Samsung Galaxy Note 3 nebo Nokia Lumia 1520, rázem budou jeho rozměry mnohem srozumitelnější. Samozřejmě s přihlédnutím k dnešním trendům.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..