Nezařazené

Připravovaný OS BlackBerry 10.2.1 by mohl přinést také slow-motion video a další novinky fotoaparátu

Již před několika týdny na internet unikla vůbec první verze chystaného OS BlackBerry 10.2.1, který přinese uživatelům zařízení BlackBerry Z10, Q10, Q5 a Z30 mnoho zajímavých novinek. Seznam vylepšení se však podle všeho ještě rozšíří.

V současnosti mohou uživatelé instalovat zatím poslední uniklou verzi zmiňovaného OS BlackBerry 10.2.1.1925, o které jsme vás informovali v našem dřívějším příspěvku. V této verzi najdete například novinky v Device monitoru (sledování baterie, paměti, procesoru, úložiště), skupiny kontaktů, nové možnosti rychlého nastavení, nová verze Android Runtime s podporou více aplikací a jejich instalací přímo z APK souborů a mnoho dalšího.

Tento seznam se však pravděpodobně ještě rozšíří o nové funkce fotoaparátu. Již v současné verzi OS BlackBerry 10.2.1 mohou uživatelé používat funkci sledování obličeje, podle posledních informací by však oficiální verze připravovaného OS mohla přinést ještě další zajímavé novinky:

  • režim fotografování panorama
  • slow-motion video (zpomalené video s vysokou snímkovací frekvencí)
  • režim snímání při nízkém osvětlení

Především přítomnost slow-motion videa je pro nás velkým překvapením a osobně se tak na update těším ještě o něco více. Podle některých informací by se mohl update začít uvolňovat již tento měsíc, takže se možná dočkáme již velmi brzy.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Ahoj mam z10 ale mam maximalne tento update 10.2.1.537??? je to nejnovejsi nebot slow motion nemam a dalsi funkce take ne
    režim fotografování panorama
    slow-motion video (zpomalené video s vysokou snímkovací frekvencí)
    režim snímání při nízkém osvětlení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..