Nezařazené

Přehled nových emotikon v aktualizaci BBM pro BlackBerry, Android a iOS

S novým BBM pro BlackBerry 10, Android a iOS se kromě některých funkcí objevily také nové emotikony, tedy smajlíci. A je jich opravdu spousta. Na obrázku níže (kliknutím zvětšíte) si můžete prohlédnout, kolik nových smajlíků se vlastně objevilo. Porce je to opravdu slušná a myslím si, že v tuto chvíli již těžko bude moci namítat, že mu chybí víc emotikon v BBM.

emoticons-list.jpg

Připomeňme si, že nová verze BBM 10.3 pro BlackBerry 10 kromě emotikon přináší také novou službu Glympse, díky které můžete pohodlně sdílet svou polohu s přáteli, rychlejší a pohodlnější sdílení souborů, vylepšení diskuzních skupin a také posílání krátkých hlasových zpráv, které se dá přirovnat ke službe Push-to-Talk.

Uživatelé BBM 2.0 pro Android a iOS ještě navíc získávají služby BBM Voice a BBM Channels. Takže neváhejte a řekněte svým přátelům, aby si nainstalovali BBM a vy si s nimi budete moci zdarma psát i volat.

BBWorld_download GooglePlay_download AppStore

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Bohužel to nahrnuli všechno pod sebe (v předchozí verzi to bylo stránkované), takže když teď otevřu okno s diskuzí, tak se to trochu seká :/
    Doufám, že to v další verzi vrátí zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..