BlackBerry Enterprise, Obecné a Tiskové zprávy

Pomocí BlackBerry EZ Pass můžete zdarma upgradovat své firemní MDM řešení na BES10; zúčastněte se zdarma webináře

BlackBerry-EZ-Pass

BlackBerry učinilo velice zajímavý krok, díky kterému mohou společnosti upgradovat své firemní MDM řešení zcela zdarma na nejnovější BlackBerry Enterprise Service 10, neboli BES 10. Nezáleží na tom, zda vaše společnosti používá starší BES 5.x nebo konkurenční MDM řešení jako je Good, Mobileiron nebo AirWatch, díky programu EZ Pass můžete všechny své stávající licence zcela zdarma vyměnit za licence na BES10!

BlackBerry-EZ-Pass

BlackBerry Enterprise Service 10, neboli BES10, je softwarové řešení určené pro hromadnou správu mobilních zařízení. Jedná se o takzvané MDM, tedy Mobile-Device-Management, a řešení BES od BlackBerry je celkově nejrozšířenějším MDM řešením na světě.

Po světě je nainstalováno více než 84.000 aktivních řešení BES, což je 4x více, než mají konkurenční MDM řešení dohromady (Good, Mobileiron, AirWatch)!

 

Nejnovější verze BES10 umožňuje bezpečně spravovat nejen zařízení BlackBerry, ale také zařízení s operačním systémem Android a iOS. Svými možnostmi dalece převyšuje všechny konkurenční MDM řešení. I díky tomu již BlackBerry eviduje více než 30.000 aktivní řešení BES10 po celém světě. A díky programu BlackBerry EZ Pass můžete nyní přejít na BES10 zcela zdarma také vy!

87 % společností Fortune 500 používá MDM řešení BlackBerry!

 

S pomocí programu EZ Pass může vaše společnost zcela zdarma vyměnit stávající licence ze staršího BES 5.x nebo konkurenčních MDM řešení za licence pro BES10 stylem 1:1. Vaše společnost tak může výrazně snížit náklady na přechod na nejnovější a nejbezpečnější MDM řešení na trhu. S přechodem na BES10 získáte automaticky:

  • Trvalé BES10 licence úrovně Silver
  • Bezplatnou plnohodnotnou technickou podporu BlackBerry Technica Support Services až do 31.1.2015
  • Garantovaný bezplatný upgrade na verzi BES12 s podporou Windows Phone zařízení v průběhu roku
  • Špičkovou a bezpečnou správu zařízení BlackBerry, iOS a Android

Více informací o programu BlackBerry EZ Pass najdete přímo na stránkách www.blackberry.com/ezpass, s konkrétními dotazy doporučujeme obrátit se na společnost System4u, která je také pořadatelem webináře.

BlackBerry-EZ-Pass

Webinář: Novinky BES 10 a promo akce EZ PASS

Seminář je určen jak pro IT administrátory a správce mobilních řešení stávajících i potenciálních zákazníků BlackBerry s BES servery. Představeny budou novinky platformy BES 10 a speciální akce EZ PASS pro získání licencí ZDARMA. Webinář organizuje společnost System4u, člen BlackBerry Alliance.

Účast na webináři je ZDARMA!

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.