Přístroje & Příslušenství

Passport dostane Super AMOLED: naznačuje to podpora tmavého BlackBerry Hub pro modely Q10, Z30 a Passport

Ačkoliv je to již několik týdnů co BlackBerry oficiálně představilo nové modely Classic a Passport, stále je nám spousta detailů neznámá. Jedním z nich například je, zda BlackBerry Passport přijde s displejem typu Super AMOLED, jako je tomu u modelů Z30 a Q10, nebo BlackBerry využije levnější IPS variantu. Poslední informace však naznačují, že to bude právě Super AMOLED.

Na internetu se totiž objevily screenshoty BlackBerry Hub s tolik oblíbeným černým motivem, který by měl přijít společně s updatem na operační systém BlackBerry 10.3. Tento motiv velmi dobře znají majitelé modelů Q10 a Z30 například v Nastavení nebo v Kalendáři OS BlackBerry 10. Důvod je snadný – oba zmiňované modely jsou vybavené displejem typu Super AMOLED a právě černá barva je pro tento typ displeje nejúspornější.

Uniklé informace však hovoří o tom, že podporu černého motivu uvidíme také u chystaného modelu Passport. To by znamenalo nejen skvělou zprávu pro spoustu potenciálních zájemců, kterým se líbí tmavší barvy například v Kalendáři, ale především by nám to naznačilo, že Passport bude opravdu vybaven Super AMOLED zobrazovačem. Nyní máme tedy další indicii ohledně dlouhé výdrže baterie, kterou BlackBerry Passport slibuje.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..