BlackBerry 10 Aplikace

Oficiální aplikace OneDrive pro BlackBerry 10 ke stažení v BlackBerry World

Microsoft-OneDrive-icon-690x460

BlackBerry si dnes připravilo překvapení v podobě vydání aplikace Connect to Microsoft OneDrive pro BlackBerry 10, díky které mohou uživatelé integrovat do svých zařízení stejnojmenné cloudové řešení od Microsoftu (dříve známé jako SkyDrive). Aplikace OneDrive je samozřejmě zcela zdarma a v principu je velice podobná skvělé integraci služeb Dropbox a Box, které najdete v BlackBerry 10 již předinstalované.

Po nainstalování aplikace a přihlášení se vám totiž přímo v nativním správci souborů objeví další záložka v seznamu úložišť, takže můžete mít pod sebou paměť zařízení, paměťovou kartu, Box, Dropbox a OneDrive hezky na jednom místě.

Krom toho aplikace nabízí automatický upload pořízených fotografií a videí z telefonu do cloudu, možnost sdílení dokumentů a souborů, přidávání komentářů a možnost pracovat s dokumenty online přímo z vašeho zařízení.

Více informací a odkaz ke stažení aplikace Connect to Microsoft OneDrive najdete v BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Paráda ešte keby tak pribudlo OneNote bolo by to perfektné . Lebo Android aplikácia nefunguje. Tým pádom by mi už nič nechýbalo po prechode s WP systému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.