Obecné a Tiskové zprávy

Nové BBM Stickers: Záporáci s Disneyovek, Mickey Mouse, Paul Frank nebo Ledové království

BlackBerry se v oblasti BBM opravdu činí a je hezké sledovat postupné rozšíření BBM napříč všemi platformami – nyní pomalu i Windows Phone. Jednou z posledních novinek v BBM jsou samolepky BBM Stickers. BlackBerry nepolevuje ve snaze přinášet nové a nové samolepky a v posledních dnech opět přineslo nové balíčky, které vznikly ve spolupráci se společností Disney a Paul Frank Industries.

Na BBM Stickers můžete mít názory různé, ale faktem zůstává, že tzv. samolepky jsou napříč všemi IM messengery velice populární. Ať už se jedná o Facebook Messenger, Viber nebo jiné IM messengery. Především na Facebooku lze pozorovat opravdu velkou oblibu těchto obrázků nebo chcete-li velkých emotikon. Není tedy divu, že BlackBerry se také snaží BBM uživatelům nabídnout tyto zajímavé možnosti jak vyjádřit aktuální rozpoložení pomocí jediného obrázku.

Nové samolepky opět vznikly ve spolupráci se známými společnostmi, Tentokrát se jedná o společnost Disney, která propůjčila své legendární postavičky jako je například myšák Mickey Mouse s přítelkyní Minie, Goofy, pes Pluto nebo Kačer Donald, postavičky z filmu Ledové království nebo známí záporáci z pohádek jako Aladin a kouzelná lampa, Lví Král, Petr Pan nebo 101 dalmatinů.

Druhou společností, která spolupracovala s BlackBerry na nových samolepkách, je známá módní společnost Paul Frank Industries, která se proslavila především svým opičákem Juliem, kterého můžete potkávat na taškách, tričkách a spoustě dalšího oblečení a doplňcích.

V tuto chvíli je již nabídka BBM Sticker opravdu velmi zajímavá a čítá již na 37 sad samolepek! Konkrétně zde nalezneme:

  • Záporáci s Disneyovek, Mickey Mouse, Ledové království a Příběh hraček od společnosti Disney
  • fotbalové samolepky zemí jako jsou Nizozemsko, Nigérie, Španělsko, Austrálie, Ekvádor, USA, Francie, Brazílie, Kolumbie, Argentina, Anglie, Německo, Honduras, Portugalsko a Itálie
  • postavičky ze seriálů South Park nebo Ovečka Shaun
  • opičáka Julia s příteli od společnosti Paul Frank Industries
  • zvětšené BBM emotikony – Postavičky BBM, Nálepky BBM a BBM – akce
  • sady samolepek CosCat, SkeletonGirl, Lill’ Shellton, Práce, Buldoček, Bubble bot, Dámy, Pánové, Velryba Lionel, Tahací panáci, Dobroty a Gilbertovy příhody

Bohužel všechny sady jsou placené, což je rozhodně velká škoda. BlackBerry by už konečně mělo začít konat nějaké akce, ve kterých bude nabízet sady samolepek zdarma nebo alespoň ve slevě. Normálně totiž za sadu zaplatíte $1.99 (cca 40,- Kč) a to rozhodně není zanedbatelná částka.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..