BlackBerry 10 Aplikace

Nainstalujte si uniklé BBM 10.3.12.67 s novými BBM Stickers!

BBM-Stickers-Screen

Před víkendem jsme vás informovali o tom, že již v těchto dnech by měl být pomalu uvolňován update aplikace BlackBerry Messenger, který by měl zahrnovat také očekávané BBM Stickers neboli samolepky. Podle zatím neověřených informací by se však update mohl zpozdit kvůli schvalovacímu procesu v Apple AppStore, nicméně nedočkaví zájemci se přeci jen dočkají.

BBM-Stickers-Screen BBM-Stickers-Screen-2 BBM-Stickers-Screen-3 BBM-Stickers-Screen-4 BBM-Stickers-Screen-5

Na internet totiž unikl instalační soubor aplikace BBM 10.3.12.67. Aplikace je ve formátu .bar a musíte ji tedy nainstalovat přes počítač, například podle našeho Návodu. A právě v této verzi se již nachází očekávané BBM Stickers. My jsme si je samozřejmě hned vyzkoušeli a BlackBerry se jejich integrace do BBM opravdu povedla a také BBM Shop, kde můžete nové samolepky nakupovat, je jednoduchý a povedený.

> Stáhnout instalační soubor BBM 10.3.12.67 pro BlackBerry 10

Co se nám však opravdu nelíbí jsou ceny! Zatím máte dostupný pouze základní balíček se samolepkami a dostupné jsou nyní další tři balíčky, kdy každý stojí $1.99 (cca 40,- Kč) a to je zkrátka moc! Nicméně jsme si jisti, že se v obchodě ještě před oficiálním uvolněním nového BBM objeví i další balíčky a doufáme, že jejich cena bude stabilně kolem $0.99. Jistě se však také dočkáme speciálních akcí, kdy BlackBerry bude nabízet různé balíčky zdarma.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.