BlackBerry 10 Aplikace

Monday Top 3: Enpass, Hype Machine a Parrot

Vítám vás u prvního dílu našeho nového seriálu Monday Top 3, ve kterém od nynějška každé pondělí najdete tipy na tři zajímavé aplikace nebo hry. Seriál Friday Top 5 se těšil velkému zájmu, a proto jsme se rozhodli navázat na něj v podobném duchu, ovšem již s aplikacemi pro OS BlackBerry 10. Zde je tedy náš první výběr aplikací, které by určitě neměly uniknout vaší pozornosti.

Enpass- Password & Personal Information Manager

Správce hesel je dle mého názoru jedna z vůbec nejužitečnějších aplikací, které můžete ve svém telefonu mít. Kromě klasické aplikace Password Keeper ,přímo z dílny BlackBerry, je však v BlackBerry World dostupná i spousta dalších a Enpass se rozhodně řadí mezi ty nejlepší.

Enpass-Screen-1 Enpass-Screen-2 Enpass-Screen-3 Enpass-Screen-4 Enpass-Screen-5

Umožňuje vám uložit si celou řadu údajů a především nabízí připravené šablony pro spoustu typů dat. Od kreditních karet, přes přihlašovací údaje, bankovní účty, emaily, databáze, hesla do routerů nebo licence, až po klasické zabezpečené poznámky. Možností je opravdu nespočet a práce s aplikací je velice pohodlná. Veškerá data jsou šifrována pomocí AES-256, takže o jejich bezpečí nemusíte mít starost. Navíc můžete využít možnosti zálohování dat na Dropbox nebo synchronizaci mezi klienty Enpass v telefonu a v počítači.

Trial verzi aplikace Enpass, s omezením na 10 záznamů, můžete zdarma stáhnout v BlackBerry World. Plnou verzi si odemknete za $4.99, což sice není málo, ale Enpass je jednou z aplikací, u které se to rozhodně vyplatí.

Více informací a odkaz ke stažení aplikace Enpass najdete v BlackBerry World

Hype Machine

Také občas máte chuť poslechnout si něco nového, ale nemůžete najít žádný zdroj zajímavé hudby? V takovém případě vám pomůže aplikace Hype Machine. Velice zajímavá hudební aplikace, díky které můžete zdarma objevovat nové interprety, zajímavé skladby a mnoho dalšího.

HypeMachine-Screen-1 HypeMachine-Screen-2 HypeMachine-Screen-3 HypeMachine-Screen-4 HypeMachine-Screen-5

Aplikace Hype Machine streamuje hudbu z internetu přímo do vašeho telefonu. V rámci aplikace můžete prozkoumat mnoho kategorií tříděných podle oblíbenosti, popularity nebo žánrů. Co se mi v aplikaci Hype Machine velice líbí je fakt, že zde často narazíte na zcela nové interprety, které byste jinak velmi těžko objevili.

Samozřejmě nechybí ani známé kapely a zpěváci a díky vyhledávání se k nim také snadno dostanete. Jakmile je najdete, můžete si je například uložit do oblíbených a vytvořit si tak vlastní playlist. Aplikace Hype Machine je zcela zdarma a je dostupná pro všechny modely BlackBerry 10.

Více informací a odkaz ke stažení aplikace Hype Machine najdete v BlackBerry World

Parrot – Voice Recorder

Hlasové poznámky jsou funkce, kterou mnozí považují za naprostou samozřejmost. V BlackBerry 10 najdete hlasové poznámky jako součást skvělého organizéru BlackBerry Remember, nicméně co když chcete používat něco jiného? Pak byste rozhodně neměli minout aplikaci Parrot – Voice Recorder.

Parrot-Screen-1 Parrot-Screen-2 Parrot-Screen-3 Parrot-Screen-4 Parrot-Screen-5

Aplikace Parrot pro operační systém BlackBerry 10 je pokročilý diktafon s mnoha zajímavými funkcemi. Vyniká především svou jednoduchostí, takže záznam hlasové poznámky je otázkou okamžiku. Stejně tak jejich následná správa je velice snadná a jednoduše tak naleznete vždy přesně tu poznámku, kterou hledáte.

Aplikace Parrot je dostupná ke stažení zdarma. V aplikaci však můžete zakoupit za $2.99 upgrade na verzi Pro, u které můžete k jednotlivým hlasovým poznámkám přidávat také fotografie, psané poznámky nebo kontakt, ukládat záznamy na paměťovou kartu a v chystaném updatu také aplikaci zaheslovat.

Více informací a odkaz ke stažení aplikace Parrot najdete v BlackBerry World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..