Přístroje & Příslušenství

Jak si vedl BlackBerry Passport v náročném testu odolnosti?

BlackBerry Passport se již dostal k prvním šťastným majitelům i u nás v ČR, a tak se pomalu dostane i na každodenní problémy spojené s používáním telefonu. Typickým příkladem může být spadnutí telefonu na zem a právě tomuto tématu se budeme dnes věnovat. Kluci z Axion Channel vzali Passport a rozhodli se jej podrobit nelítostnému drop testu.

A jak Passport dopadl? Inu, podívejte se na video na začátku článku. Passport si vedl více než dobře a ani po pěti pokusech pádu na zem se mu nic nestalo. Test jasně ukazuje, jak robustní konstrukce BlackBerry Passport je a že ocelový rám poskytuje opravdu slušnou ochranu. Zajímavé je, že nedošlo ani k prasknutí displeje, za což můžeme vděčit především ochrannému sklu Gorilla Glass 3, které u Passportu kryje displej.

Nicméně jak se říká, tak náhoda je blbec a když vám telefon nešťastně spadne, tak se může rozbít na milion kousků i sebeodolnější přístroj. Přesto si však troufám tvrdit, že konstrukce BlackBerry Passport pravděpodobnost zmiňovaného fatálního pádu značně snižuje.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..