BlackBerry 10 Návody

Jak přeuspořádat složky v BlackBerry Hub?

BlackBerry Hub, středobod celého ostružinového vesmíru, killer-feature nového operačního systému BlackBerry 10, notifikační a komunikační centrum. BlackBerry Hub je funkce, kterou jsem si neskutečně oblíbil a vytvořil si na ní prakticky závislost. Prakticky si nedokážu představit, že by komunikace mohla být efektivnější než právě s BlackBerry Hub. A přesto BlackBerry svůj výtvor stále vylepšuje a přidává nové funkce.

Jednou z nich je také možnost uspořádat si složky v BlackBerry Hub podle vlastního uvážení. Mnozí zmiňovali, že by v seznamu složek měli raději na začátku Facebook a Twitter a emailové účty například až na konci. A s novým OS BlackBerry 10.2.1 je to již možné. Tím jsem také zmínil základní premisu – musíte mít nainstalovaný nejnovější OS BlackBerry 10.2.1! Podrobnosti o samotném OS a případně návod na instalaci najdete v sekci BlackBerry OS.

BlackBerry-Hub-organizace-slozek-1 BlackBerry-Hub-organizace-slozek-2 BlackBerry-Hub-organizace-slozek-3

Následně stačí otevřít BlackBerry Hub – Nastavení – Správa aplikace Hub a na spodní liště můžete vidět tlačítko Uspořádat. Kliknutím na něj aktivujete možnost přesouvání jednotlivých položek a měnit tak jejich pořadí v nabídce složek v BlackBerry Hub – stačí podržet prst na položce a posunout ji nahoru/dolů.

Dle mého názoru velice užitečný tip, který jistě mnoho uživatelů BlackBerry 10 ocení. Dejte nám vědět v komentářích zda jste také objevili nějaké zajímavé nastavení nebo novou funkci v OS BlackBerry 10.2.1.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

 1. ad OS 10.2.1 @ Z30 @ Vodafone

  Dobrý den, pane XY,

  děkujeme Vám za dotaz.

  Požádali jsme kolegy z datového oddělení o vyjádření k Vašemu dotazu. Ti nás nyní informovali, že pro telefony v síti Vodafone je aktualizace pozastavena, protože jsme našli zásadní chybu. K opravě by mělo dojít během tohoto týdne. Děkujeme za pochopení.

  S přáním hezkého dne

  Rieneslová Tereza

  Centrum péče
  Vodafone Czech Republic a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..