BlackBerry 10 Aplikace

iGrann Pro přináší podporu běhu na pozadí a integraci do BlackBerry Hub

V současnosti nejlepší Instagram klient pro BlackBerry 10 je nyní ještě lepší! Vývojář Adrian Sacchi, tvůrce aplikace iGrann, totiž připravil novou verzi iGrann Pro, která přináší dvě velmi důležité novinky. A nyní je v akci za pouhých $0.99!

První důležitou novinkou je podpora běhu na pozadí – tzv. headless. Co to znamená? Aplikace nemusí běžet v Active Framu abyste dostávali notifikace a upozornění. Na pozadí běží samostatné vlákno, které všechny novinky hlídá za vás.

Druhou podstatnou změnou je integrace do BlackBerry Hub. Všechny notifikace – nové followers, oblíbené fotky nebo doporučení přátel (například z Facebooku) nyní uvidíte přímo v BlackBerry Hub se samostatnou ikonkou iGrann. Přímo z BlackBerry Hub také jakoukoliv notifikaci otevřete a zobrazíte, takže nemusíte vždy složitě otevírat aplikaci a reakce je bleskurychlá.

Jediná chybka, kterou jsem zatím zachytil, bylo stažení x desítek notifikací, které mi nyní svítí v BlackBerry Hub a nejde je hromadně označit jako přečtené. Musíte každou rozkliknout zvlášť.

Jsem si však jistý, že vývojář tuto chybu brzy upraví a závěrem musím říct, že za $0.99 aplikace iGrann Pro rozhodně stojí. Minimálně proto, abyste vyjádřili podporu vývojářům, kteří pracují na takto kvalitních aplikacích pro BlackBerry 10. Jo a až skončí akce, tak iGrann Pro bude stát $2.99, takže vlastně ještě můžete ušetřit.  Stahujte z odkazu níže.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Zdravím. Nevím zda se to k Vám dostane, ale mám problémy s logováním. I přes Inst 10, na Passportu. Už jsem zkusil i reinstalaci a nic nepomohlo. Vždy mi to hlásí ” u vaší žádosto došlo bohužel k problému” a to na oba účty co na Instagramu mám. Nevěděli byste poradit ? Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..