BlackBerry 10 Aplikace

GameReview: Temple Run Oz je skvělá nekonečná běhačka pro BlackBerry 10

Ačkoliv je Temple Run Oz reinkarnací původní hry Temple Run 2 od Imangi Studios, liší se v mnoha ohledech. Tím hlavním rozdílem je velké množství prostředí. Ty tu sice podle popisu nalezneme čtyři, po chvíli ale zjistíte, že každé z nich má ještě další části, které se od sebe velmi liší. Když budete přecházet z jednoho prostředí do druhého, tak poběžíte přes tunelový portál nebo se čas od času můžete proletět balónem a dalších podobných vychytávek je tu mnohem více.

Nechybí zde ani standartní možnosti jako výběr postavy a obchod s bonusy. Postavy a bonusy si sice kupujete za herní měnu, ale počítejte s tím, že vám hra bude často nabízet mikro transakce. Nemůže dále chybět velké množství úkolů, které se vás u hry budou snažit déle udržet.

Grafika hry je na poměry nekonečných běhaček zpracována dobře. Vysoké množství detailů skvěle doplňuje propracované okolí, se kterým se jen těžko mohou rovnat ostatní díly Temple Run. Jedinou menší daní za to je dlouhé načítání hry, po té vše ale funguje bez jakéhokoliv sekání nebo dalšího načítání.

Screen-TempleRunOz-1 Screen-TempleRunOz-2 Screen-TempleRunOz-3 Screen-TempleRunOz-4 Screen-TempleRunOz-5

V jediné části, kde hra trochu pokulhává je samotné běhání. Zde není opravdu nic nového, náklonem zařízení a tahem dolu nebo nahoru po displeji uhýbáte překážkám; tedy standartní ovládání. Hra pomalu zrychluje a generuje vám čím dál tím více zatáček, při kterých musíte prstem pohybovat po displeji do stran.

Screen-TempleRunOz-6 Screen-TempleRunOz-7 Screen-TempleRunOz-8 Screen-TempleRunOz-9

Celkově vzato je ale tato disneyovská předělávka Temple Run Oz v současnosti jednou z nejlepších nekonečných běhaček, jakou si můžete zahrát. Nejedená se sice o zábavu na dlouhé hodiny, ale tomu tato hra ani není předurčena. Skvěle však vyplní dlouhé chvíle.

Za negativa lze považovat stereotypní ovládání a vlezlé mikro transakce, které jsou do jisté míry zbytečné, neboť zaplatíte už za samotnou hru. Také se po posledním updatu chybně ukazují popisky v menu hry, nicméně věřím, že to se brzy spraví. Za velmi příjemných 19,- Kč se však bude jednat o dobrou investici, která ani nezatíží vaše peněženky.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Kreslení, doprava, herní strategie, moderní technologie, BlackBerry. A zjistil jsem, že nejsem schopný používat Android :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..