BlackBerry 10 Aplikace

Fanděte českému hokejovému týmu s aplikací IIHF 2014 powered by Škoda

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky hokeje a našeho národního hokejového týmu  – v BB World je nyní zdarma k dispozici aplikace IIHF 2014 powered by Škoda pro BlackBerry 10, která se vzhledem k probíhajícímu mistrovství světa v hokeji určitě bude hodit.

IIHF2014-screen-1 IIHF2014-screen-2 IIHF2014-screen-3

Aplikace nabízí nejen informace o mistrovství světa mužů, ale i o MS do 20 a 18 let, MS žen a žen do 18 let. Jako první krok je nutné vybrat jednu z těchto soutěží a aktivovat příjem informací. Poté jsou k dispozici komplexní informace o jednotlivých týmech a hráčích, skupinách, časový rozvrh zápasů a tak dále. Kromě toho uživatelé mohou pomocí funkce „povzbuzení“ tipovat vítěze jednotlivých zápasů nebo si například nastavit upozornění na start některého ze zápasů, gól v daném zápasu, shrnutí třetiny a zápasu.

Přestože jde o port z Androidu, vše funguje velmi svižně a aplikace je samozřejmě celá v češtině. Bohužel, vzhledem k absenci služeb Google Play, není několik funkcí k dispozici, to však nijak nebrání tomu, aby se aplikace IIHF 2014 stala vaším průvodcem při cestě našeho národního týmu za zlatem. Za vyzkoušení určitě stojí a kdo ví, třeba se na příštím MS v hokeji dočkáme i nativní aplikace. A teď stahovat a fandit!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Překladatel odborných textů, fanoušek BlackBerry, PIN: 2ABAD613

1 Comment

  1. Nemám rád porty, u nich si nikdy nemůžu nastavit to, co mají dělat a popř. zakázat např. GPS, což chce třeba Skype. Na Z10 jsem tuhle aplikaci zkusil a hned smazal, čekal jsem dost dlouho, než naběhla, to výsledky zjistím rychleji přes prohlížeč. Sice je to dobrý pokus, ale ….. , mohlo to být rovnou pro BB10 a svázané třeba s kalendářem, což bych uvítal raději, aby mě upozornil na zápas, kdy se co hraje….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..