BlackBerry 10 Aplikace

Čekají vás zkoušky z myslivosti nebo myslivecké/rybářské stráže? Učte se s českými aplikacemi pro BlackBerry 10

Dnes si povíme o třech aplikacích, které jsou v BlackBerry Worldu tak trochu unikát. Kromě toho, že se jedná o český software, tak je BlackBerry jediná platforma mimo PC na kterou si je můžete stáhnout. Stojí za nimi vývojáři z Yamaco Software.

První z nich slouží pro žadatele o zkoušky z myslivosti za účelem následného získání loveckého lístku. Umožňuje uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Výsledky zkoušek a testů se automaticky ukládají a uživatel může snadno získat podrobnosti o svém odborném postupu a úrovni znalostí. Databáze čítá přibližně 1 300 otázek.

Druhá je určena pro žadatele o zkoušky mysliveckého hospodáře. Ta dává možnost uživateli nechat se opakovaně vyzkoušet z vybraných zkušebních předmětů, přičemž nabídne zvolený počet otázek pro každý předmět a otázky náhodně vybere z rozsáhlé databáze. Zde počet otázek dosahuje čísla 2 600.

Třetí aplikace je vynikajícím nástrojem pro přípravu jednotlivců ke zkoušce  myslivecké stráže, obsahuje totiž úplný soubor testových otázek (včetně pravidelné aktualizace) a umožňuje nechat se vyzkoušet v libovolném čase, z libovolného tematického okruhu a počtu otázek – vše s automatickým vyhodnocením a možností sledovat průběh úrovně znalostí osoby nebo osob. Databáze testových otázek čítá cca 300 otázek pro mysliveckou stráž, 150 pro rybářskou stráž a 50 pro stráž přírody. Všechny otázky z těchto aplikací jsou vytvářeny odborníky pro danou oblast, což se dost značně odrazilo na cenách těchto aplikací.

Aplikací by mělo v budoucnu přibývat, chystá se také software pro žadatele o zkoušku odborné způsobilosti (dopravci, řidiči) – Elektronické testy OZ. Jedná se o velmi specifické aplikace, které využijí pouze někteří uživatelé. Těm však dozajista přijdou vhod.

Previous ArticleNext Article
Šimon-Erich Jelínek
Kreslení, doprava, herní strategie, moderní technologie, BlackBerry. A zjistil jsem, že nejsem schopný používat Android :)

1 Comment

  1. No, osobně mě třeba mrzí, že podobné aplikace nejsou i na přípravu ke zkouškám na metodiky v IT jako jsou TOGAF, ITIL, PRINCE2 apod. Tam se ale asi dost chrání know-how.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..