Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry Z30 v hlasování Mobile Madness 2014 porazilo všechny aktuální vlajkové lodě ostatních výrobců!

Technologický server TechnoBuffalo letos pořádal již druhý ročník internetového hlasování Mobile Madness 2014, ve kterém čtenáři hlasují o nejlepší smartphone roku. Letos byly startovní boxy napěchované špičkovými přístroji jako jsou Motorola Moto X, Samsung Galaxy S5 nebo Galaxy Note III, Sony Xperia Z2, Apple iPhone 5s nebo LG Nexus 5. Všechny jmenované přístroje však zcela převálcoval kanadský smartphone BlackBerry Z30!

TechnoBuffalo-Mobile-Madness-2014-Brackets-Set-Final

 

Když se podíváte na výše uvedenou tabulku zařízení, tak si jistě všimnete, že je napěchovaná těmi nejlepšími smartphony jednotlivých výrobců. Obecně vzato mají papírově jemnější displeje, výkonnější procesory, větší paměti, možná lepší fotoaparáty… Ale přesto se vítězem stalo právě BlackBerry Z30. Protože parametry na papíře ani zdaleka nemusí odpovídat tomu, jaké je zařízení ve skutečnosti. BlackBerry Z30 možná papírově nepatří mezi naprostou špičku, ale všechny parametry, funkce a drobné detaily spolu kooperují takovým způsobem, že ve skutečnosti je BlackBerry Z30 jedním z nejkvalitnějších mobilních zařízení, která dnes na trhu najdete.

BlackBerry-Z30-official-1 BlackBerry-Z30-official-2 BlackBerry-Z30-official-4

Pro BlackBerry je toto hlasování opravdu velký úspěch, který nám dává naději, že se přeci jen může obecné vnímání této značky opět obracet k lepšímu. Ano, je to sice pouzde internetové hlasování, respondentů však byly tisíce (a možná více) a to je již vcelku reprezentativní vzorek. V tuto chvíli mne napadá jediné – kde se, s prominutím, fláká marketingové oddělení BlackBerry? Proč okamžitě nevyužijí současného hajpu kolem uniklé verze OS BlackBerry 10.3 (informace v našem článku) a neprezentují BlackBerry Z30 jako nejlepší smartphone roku podle hodnocení tisíců čtenářů známého serveru TechnoBuffalo? BlackBerry. Keep Going…

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. no nevim, ale kdo zná mapu, tak z Buffala je to je to pár metrů do Kanady – možná, že kdyby se podobné Mobile Madness pořádalo v Číně, v Evropě, prostě kdekoli dál od Kanady, tak možná hlasují jiní lidé a dopadne to úplně jinak… jinak mám třetím měsícem Z10 a spokojenost (až na OneNote a pár dalších nefunkčních aplikací…)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..