Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Z3 možná ponese 5″ displej s HD rozlišením

blackberry_z3_1

Zajímavou informaci zjistili kolegové z německého serveru BerryMe.de. Podle nich totiž nový model BlackBerry Z3, který byl představen před pár dny na MWC 2014 v Barceloně, nebude mít displej s rozlišením qHD (960×540 px) ale dostane se na HD rozlišení!

BB-Z3-display

Informace má svůj původ ve snímku, který si můžete prohlédnout výše. Jedná se o screenshot, který ukazuje zařízení s kódovým označením BlackBerry STJ100-1, což je právě BlackBerry Z3, a je na něm zřetelně vidět rozlišení displeje 1280×720 pixelů.

Ačkoliv bylo již BlackBerry Z3 oficiálně představeno, BlackBerry zatím nezveřejnilo konkrétní specifikace a ohledně těchto informací bylo opravdu velmi opatrné. Zmínili prakticky pouze velikost displeje a verzi operačního systému. Původně se předpokládalo, že BlackBerry Z3 bude vybaveno 5″ displejem s rozlišením qHD, tedy 960×540 pixelů. Pokud se však potvrdí informace o HD displeji, bylo by to opravdu vítané překvapení.

Jak to přesně s BlackBerry Z3 bude se dozvíme snad co nejdříve. Pouze doplníme, že BlackBerry Z3 by se mělo začít prodávat v dubnu s cenovkou $200 a to sice v Indonésii, kterou bude následovat Jižní Afrika. Verze s podporou LTE by pak měla dorazit i na další trhy, včetně evropského, pravděpodobně zhruba v polovině roku.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

 1. Bude mit stejne rozliseni jako Z30 – uz chodi maily od BlackBerry, ze aplikace, ktere jsou uvolnene pro Z30 se automaticky uvolni i pro Z3. A cekam, ze by na jine rozliseni udelali novou kategorii a nebylo by to automaticke pak.

  “Although the BlackBerry Z3 differs from the BlackBerry Z30, both share many similarities including the same physical size, a 5″ touch display and support for the BlackBerry 10 OS version 10.2.1. That said, most apps that function on the BlackBerry Z30 will also function on the BlackBerry Z3.”

 2. Zdravím

  Myslíte, že někdy bude něco jako lepší Z30 ? uvažuji o koupi, ale nevím jestli se vyplatí nakupovat teď, respektive v květnu. Mám obavy, že si to koupím a pak vyjde lepší model a já budu litovat ( i když nevím co by mohlo být lepší :-) ) .
  Nějaký odhad kdy budou představeny nové modely a popřípadě kdy budou uvedeny na náš trh ?
  Děkuji
  Dom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.