Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry uvolnilo BBM pro Android 2.3 Gingerbread

Dnešním dnem byla v obchodě Google Play uvolněna nová verze komunikačního programu BlackBerry Messenger (BBM) a to sice pro operační systém Android ve verzi 2.3 Gingerbread.

Už od svého vydání bylo BBM pro Android dostupné pouze pro zařízení s operačním systémem Android verze 4 a vyšší. Ačkoliv těchto modelů je již většina, stále je zde zhruba 20 % uživatelů, kteří mají zařízení s operačním systémem verze 2.3 Gingerbread. BlackBerry tak před několika týdny oznámilo, že chystá uvolnit BBM i pro tuto verzi Androidu a nyní se uživatelé konečně dočkali.

Nová verze BBM pro BlackBerry, Android a iOS přináší mnoho zajímavých novinek v čele s funkcí BBM Voice, takže si uživatelé BBM mohou mezi sebou volat nezávisle na používané platformě. Dále zde máme například integraci služby Glympse, snadnější sdílení dat a v neposlední řadě také skvělou službu BBM Channels.

BBWorld_download GooglePlay_download AppStore

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..