Přístroje & Příslušenství

BlackBerry Passport přinese skvělou výdrž 3 450mAh baterie a čtveřici mikrofonů

passport_pocket_hi_crop

Stále vám ještě nestačil příval informací týkající se klávesnice, operačního systému nebo barevných variant BlackBerry Passport? Pokud ne, tak čtěte dál a pokud ano, tak stejně čtěte, protože BlackBerry odhalilo další skvělé vlastnosti chystaného BlackBerry Passport, nadcházející vlajkové lodi BlackBerry.

BlackBerry přímo na svém oficiálním blogu zveřejnilo informaci o tom, že BlackBerry Passport skutečně ponese baterii s kapacitou 3 450 mAh. To jsme sice již věděli dříve, jednalo se však spíše o uniklou informaci. Nyní to máme potvrzené přímo od BlackBerry. Díky baterii s takto vysokou kapacitou podle BlackBerry jejich novinky zvládne vždy minimálně celodenní provoz a to i v případě, kdy budete hodně telefonovat.

BlackBerry prohlašuje, že žádný jiný smartphone nebo phablet, který je dnes na trhu, nenabízí baterii takové velikosti. To není sice tak úplně pravda, například Lenovo P780 má baterii s kapacitou 4.000 mAh, přesto se však jedná o skutečně úctyhodnou kapacitu. Ale pokud bychom tvrzení doplnili o upřesnění, že žádný jiný srovnatelný smartphone nebo phablet, který je dnes na trhu, nenabízí baterii takové velikosti, tak bychom jej asi mohli prohlásit za pravdivé.

BB-passport-call-screen

BlackBerry před nějakým časem přišlo s novou technologií pro kvalitnější přenos zvuku zvanou BlackBerry Natural Sound. Jako první touto technologií přišel vybaven model BlackBerry Z30, který navíc nabízí velice kvalitní reproduktory a mikrofony. Díky spojení kvalitního hardwaru a speciálního softwaru je tak kvalita hovorů a videohovorů prováděná pomocí BlackBerry o mnoho lepší, než v případě běžných zařízení. Sice bychom to neoznačili jako stejnou zkušenost, jako když osoba sedí vedle vás, jak to označuje samotné BlackBerry, ale rozhodně musíme potvrdit velký rozdíl v kvalitě přenosu zvuku, kterou pociťujete nejen vy, ale také druhá strana.

Stejnou technologií bude vybaven také chystaný BlackBerry Passport. Kromě kvalitních reproduktorů mu totiž v honbě za kvalitním zvukem BlackBerry Natural Sound pomohou hned 4 mikrofony! Dočkáme se tedy nejen kvalitního stereo zvuku v případě nahrávání videa, ale mikrofony budou především sloužit pro perfektní eliminaci okolního ruchu při hovorech, videohovorech a konferencích.

Především zlepšení vlastností pro konference je něco, co se BlackBerry snaží vyzdvihnout. Výkonné stereo reproduktory dokáží ozvučit celou zasedací místnost zatímco spolupráce čtyř mikrofonů zabezpečí perfektní přenos zvuku druhé straně. Jeden z mikrofonů je dokonce umístěn přímo u reproduktorů tak, aby telefon dokázal přesně elimitovat jakékoliv nežádoucí zvuky. Nemáte někdo stroj času? Jen bych si odskočil do listopadu pro jeden Passport a vrátil bych se zpět, abych vám mohl říct, zda je opravdu tak povedený, jak se zatím zdá. Keep moving…

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Nu zpočátku jsem si říkal, že je to velmi nevzhledná cihlička. Ale musím uznat, že s každou další zprávou o novém BB Passport se mi začíná tento telefon velmi zamlouvat. Možná dokonce získá moje sympatie více, než chystaný Classic, na kterého jsem si od začátku brousil zuby… :-)

    1. Ja mam spis problem ze todle uz se mi do kapsy od saka (venkovni) fakt asi nevleze :(

      A jak na smilovani cekam na jasny a detailni video, jak se s tim pise v realnym zivote, hacky carky, proste videt prakticke pouziti klavesnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.