Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry Messenger pro Android a iOS dostane nativní design

Před nedávnem byla vydána aplikace BBM beta pro Windows Phone 8, ten se však už od začátku lišil jednou velice podstatnou věcí od verze pro Android a iOS – měl nativní design. BlackBerry se nyní rozhodlo zpříjemnit používání této aplikace i uživatelům těchto dvou platforem nativním designem.

Tuto informaci sdělil prezident kanadské společnosti John Sims serveru N4BB, podle jeho slov se BBM „potřebuje stát lepší nativní zkušeností. Můžete tak očekávat, že se to projeví v našich aplikacích pro Android a iOS“. Nicméně alespoň přibližné datum zatím zůstává tabu, může se však stát, že aktualizace mohou dorazit na každou platformu zvlášť.

V prvních dnech vydání BlackBerry Messengeru pro Android a iOS měla většina uživatelů pouze jednu výtku a to, že BBM nenabízí právě nativní design. Podle našeho názoru je to naprosto pochopitelné, ostatně jakou aplikaci si raději nainstalujete na své BlackBerry – Android port nebo Built for BlackBerry?

blackberry-world-icon google_play_store_icon apple-app-store-icon windows-phone-store-icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Kreslení, doprava, herní strategie, moderní technologie, BlackBerry. A zjistil jsem, že nejsem schopný používat Android :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..