Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry dnes v 15:00 oficiálně představí BlackBerry Passport: dozvíte se také cenu a dostupnost v České republice

BlackBerry na dnešek naplánovalo tiskovou konferenci v kanadském Torontu, na které oficiálně oznámí detaily ohledně uvedení nového BlackBerry Passport na trh. Podle některých informací by se měl Passport v některých zemích objevit již tento týden!

Celá tisková konference by měla být streamovaná online, pokusíme se vám ji přinést přímo zde na BBCzech, případně jej budete moci sledovat na odkazu live.blackberry.events. Akce začíná v 15:00 hod našeho času a předpokládáme, že BlackBerry nám na ní oficiálně odhalí kompletní hardwarové parametry BlackBerry Passport, představí jeho hlavní fičury a v neposlední řadě oznámí jeho dostupnost a cenu na trhu.

Bonus – v 15:00 hod se také dozvíte oficiální cenu a dostupnost BlackBerry Passport v České republice

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

10 Comments

  1. Uvedení předminulého modelu jste prospali.
    Uvedení minulého modelu jste prospali.
    Při uvedení modelu Pssport jste napsali, že v 15:00 sdělíte informace a následně jste to prospali.

        1. Informace o ceně a dostupnosti BlackBerry Passport byly zveřejněny na Twitter, Facebooku a BBM kanálu BlackBerryCzech. Zde na serveru se objeví v samostatném článku zahrnujícím všechny detaily ohledně BlackBerry Passport.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..