Aplikace

BlackBerry aktualizovalo BBM pro Windows Phone: přináší vylepšení v notifikačním centru a další novinky

BlackBerry Messenger je známá aplikace umožňující svým uživatelům komunikaci a sdílení souborů se svými přáteli a okolím. V současné době je dostupná pro všechny hlavní mobilní platformy (BlackBerry, Android, iOS a Windows Phone).

BlackBerry aktualizovalo verzi svého BlackBerry Messengeru pro Windows Phone. Byla přidána nejrůznější vylepšení, která se týkají jak úvodní obrazovky, tak byly například i odstraněny chyby, vyskytující se v předchozích verzích. V níže uvedeném seznamu se můžete dočíst, o jaké změny se konkrétně jedná.

Seznam všech změn ve verzi  BBM 1.2.0.12:

  • Zobrazení náhledu zprávy včetně odesílatele a jejího obsahu v notifikačním centru
  • 16 nových emotikon v chatu
  • Zjednodušená obrazovka čárového PIN kódu – od teď můžete čárový kód zobrazit a skenovat na jednom místě
  • Nová uvítací obrazovka, která zahrnuje navržené BBM kontakty společně s pozvánkami, které jste obdrželi a odeslali
  • Vylepšení BBM skupin: Pozvánku k připojení k Vaši BBM skupině můžete nyní odesílat prostřednictvím emailu a SMS zprávy
  • Opravy chyb a zlepšení výkonu

V seznamu uvedených změn stále ještě postrádáme nejnovější funkce, mezi které patří časované zprávy a možnost zpětného odvolání již odeslané zprávy. Věříme však, že BlackBerry i na tomto zcela jistě zapracuje a těchto funkcí se tak brzy dočkají i uživatelé Windows Phone.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Studentka 1. LF UK a objevitelka BlackBerry Q10 poté, co se jí podařilo rozmlátit Android několikanásobným švihem o zem.

2 Comments

  1. Rozmlátit Android nie je až také zložité. Ale rozmlátiť ho niekoľkonásobnym švihom o zem od takej nežne vyzarajúcej krásky je znakom značného temperamentu. A to sa mi páči. :-)

    1. škoda že z toho rozmlátenia nie je video :D Potreboval viac švihov pretože obal bol stabilnejší ako OS a aplikácie v nom :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..