BlackBerry 10

Videopohled: BlackBerry 10 Dev Alpha C

V Amsterdamu na akci BlackBerry 10 Jam Europe jsme si mohli podrobně prohlédnout BlackBerry Z10, ale objevil se tam také nový vývojářský model BlackBerry 10 Dev Alpha C. V jednom z našich předchozích článků jste si mohli prohlédnout BlackBerry 10 Dev Alpha C na fotografiích, dnes pro vás máme krátký videopohled na toto vývojářské zařízení.

Zpočátku jsem měl u modelu BlackBerry Q10 velké obavy z toho, jak vlastně bude vypadat operační systém BlackBerry 10 na menším displeji tohoto zařízení. Nicméně po zkušenosti s OS na displeji Dev Alphy C jsem se ujistil, že rozhodně nebude problém s pohodlnou použitelností ani na tomto zařízení a na BlackBerry Q10 se těším ještě více. A které ze zařízení je sympatické vám? Rozhodnete se pro velký displej a Z10 nebo pro QWERTY klávesnici a Q10?

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

  1. Byl jsem lehce nalomen zkusit exkurz do WP8 a jeho novinek oproti WP7.5 s Lumií 620,neb kamarádi,co už to mají z dovozu a tak,ale po shlédnutí tohoto videa jsem se utvrdil v čekání na Q10,je to jednoduše krásné,a na toto se čekat jen vyplatí.Jen by mě zajímalo,jestli nám,uživatelům OS7.1,Blackberry ještě nějakou aktualizací (třeba BB World místo App)do našich old machines to čekání zkrátí….:-).No a QWERTY je jednoznačná volba. Takže Nokio a ostatní,až uděláte na WP hardware klávesku,tak třeba potom…..a co se týče plakání za BIS a tokem dat,tak ať,u Vodníka už to takhle beztak je,a aspoň budu moci streamovat bez wi-fi…..:-)

  2. Pro me porad problem, protoze jsem ukecal TM na BIS dva roky zdarma na vsech SIMkach, nejak jsem nepocital s takovou kravovinou jako je zruseni podpory BB sluzeb ze strany RIMu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..